3M Littmann Classic II S.E. 2211 Burgund

Stetoskop internistyczny
SKU
TOW000087
344,00 zł
Kup na raty 34.4zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Klasyczny
  • Dwutonowa membrana
  • Długi przewód
  • Optymalna akustyka
  • Szeroka gama kolorystyczna

Klasyczny stetoskop internistyczny.

Model stetoskopu Littmann Classic II jest najpopularniejszym i zarazem najbardziej znanym stetoskopem na świecie. To bestseller sposród rodziny fendoskopów Littmann. Wybierany najczęściej przez studentów kierunków medycznych, paramedycznych praz weterynaryjnych.

Dwutonowa membrana.

Dwutonowa membrana to cecha charakterystyczna stetoskopów Littmann. Pozwala na osłuchiwanie tonów niskich i wysokich, bez konieczności przekręcania głowicy na stronę lejka. Umiejętna zmiana nacisku na membranę pozwala osłuchiwać: mały nacisk-niskie tony / duży nacisk-wysokie tony. Średnica membrany to 4,4 cm. Zewnętrza część jest otoczona ciepła obwódką, która poprawia komfort badania- nie trzeba już przed badaniem ogrzewać dłonią stetoskopu. Głowica zaopatrzona jest również w standardowy lejek, dla osób które chętniej osłuchują pacjentów metodą klasyczną.

Długi przewód stetoskopu.

Przewód w tym modelu stetoskopu jest praktyczny, ma aż 71 cm. Dzięki czemu możesz zbadać pacjenta nawet jest dostęp do niego jest utrudniony np. opatrunek gipsowy. Jest wolny od ftalanów.

Optymalna akustyka.

Dobra akustyka jest gwarantowana poprzez zastosowanie samouszczelniających, miękkich i dobrze przewodzących dźwięk oliwkom. Dodatkowo transmisja dźwięku jest wzmacniana dzięki anatomicznemu kształtowi liry.  Zastosowana lira jest praktyczna i wytrzymała (1 milion zagięć). Stetoskop ma pojedyńczy przewód słuchowy. 

Szeroka gama kolorystyczna.

Littmann Classic II posiada kilkadziesiąt opcji kolorystycznych. Możesz dobrać swój zestaw dopasowując go do swoich osobistych upodobań i charakteru. Stetoskopy różnią sie nie tylko kolorem przewodu osłuchowego, ale również liry i głowicy np. model Brass czy Black Edition.

Dane techniczne
Dane techniczne
Marka LITTMANN
SKU TOW000087
Kod EAN 707387446802
Wyrób medyczny TAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana Epoksydowa/włókno szklane, dwutonowa, średnica 4,4 cm
Mała membrana / lejek Lejek ,średnica 3,2 cm, głębokość 7 mm
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki Miękkie samo uszczelniające się
Długość całkowita 71 cm