Air Liquide Respirator EO-150

Respirator stacjonarno - przenośny
SKU
TOW014894
58 933,00 zł
  • Czas wysyłki - 14 dni
  • 14 dni na zwrot
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJZAPŁAĆ PÓŹNIEJ Kup teraz i zapłać w ciągu 30 dni
RATYRATY Nawet 48 rat

Respirator domowy Air Liquide EO-150

Air Liquide EO-150 to nowoczesny sprzęt podtrzymujący czynności życiowe, dedykowany pacjentom leżącym dorosłym oraz pediatrycznym ważącym minimum 3,5 kg, o objętości oddechowej 30 ml. Stacjonarno-przenośny model jest przeznaczony do opieki szpitalnej i domowej. Urządzenie zapewnia wentylację objętościową i ciśnieniową zgodnie z potrzebami pacjenta.

Praktyczny respirator domowy Air Liquide wyposażono w kompletny wybór konfiguracji obwodu. Do wyboru jest zatem obwód z zaworem, obwój jednorurowy, obwód z przeciekiem, obwód dwururowy albo ustnik. Tryb wentylacji z zastosowaniem ustnika zapewnia lepszą jakość życia pacjentom. Respirator domowy posiada ponadto tryb wysokiego przepływu, pozwalający zaoszczędzić miejsce w domu pacjenta. Urządzenie wyposażone jest również w wygodną walizke ułatwiającą transport. 

 dane

Respirator domowy Air Liquide EO-150 wyróżnia się stabilną, a jednocześnie lekką konstrukcją wpływającą na mobilność i swobodę użytkowania. W urządzeniu wykorzystano koncepcję Click&Go bazującą na wymiennym module wentylacyjnym o wadze 1,8 kg. Dodatkowe wyposażenie w postaci baterii zewnętrznych i torby na moduł ułatwia przenoszenie sprzętu.

Respirator domowy cechuje się prostą obsługą i konfiguracją. Został wyposażony w skalowane interfejsy oraz funkcję łączności za pomocą 4G lub USB. Sprzęt pobiera i analizuje na bieżąco szczegółowe dane dotyczące wentylacji wraz z przebiegami, statystykami oraz grafiką trendów. Opcje ustawień i monitoringu są widoczne na tym samym ekranie, co zwiększa wygodę korzystania z urządzenia. Respirator domowy posiada do 4 odnawialnych i konfigurowalnych ustawień wstępnych.

Od 3,5 kg, od 30 mL.

Łatwy w użyciu.

Interfejsy modułowe.

Zdalne monitorowanie poprzez 4G.

Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji.

Swoboda i mobilność.

Tryb wentylacji C-Flow.

Walizka do transportu

Zestaw zawiera:

Instrukcja obsługi w języku polskim na nośniku cyfrowym - 1

Kompletny układ pacjenta - 1

Adapter układu przeciekowego - 1

Adapter układu dwuramiennego - 1

Zasilacz sieciowy - 1

Bateria wewnętrzna - 1

 

czas pracy na bateriach - 4 godziny

przegląd aparatu po 2 latach lub 20.000 godzin - co pierwsze nastąpi

wymiana turbiny po 2 latach lub 20.000 godzin - co pierwsze nastąpi

 

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW014894
ZasilanieZasilacz, Akumulator
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Air Liquide Respirator EO-150