Filtry VITALOGRAPH Eco BVF Office Spirometers

Akcesoria do spirometru VITALOGRAPH Eco BVF Office Spirometers 100 sztuk
SKU
TOW013497
539,00 zł
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot

Bakteryjne filtry wirusowe ECO (BVF)

Wybór profesjonalistów w zakresie zapobiegania zakażeniom krzyżowym w rutynowych badaniach spirometrycznych i czynności płuc Nowa seria Vitalograph Eco BVF ™, opracowana w odpowiedzi na informacje zwrotne od specjalistów w dziedzinie chorób układu oddechowego z całego świata, zapewnia odpowiednią ochronę pacjentów, personelu medycznego i sprzętu przed zakażeniami krzyżowymi i zakażeniami podczas badania czynności płuc.

Eco BVF posiada naładowaną elektrostatycznie barierę, która filtruje kropelki, aerozole, bakterie i wirusy ze strumienia powietrza z wydajnością ponad 99,999%.

Bakteryjne filtry wirusowe sprawiają, że czyszczenie głowicy przepływowej urządzenia PFT jest znacznie prostsze, oszczędza czas i pieniądze oraz zapewnia zgodność z najbardziej rygorystycznymi wymogami higienicznymi w systemach zarządzania jakością. Wydłużona strona filtra dla pacjenta z plastikowym zagryzieniem na wardze zmniejsza koszty, eliminując potrzebę stosowania drogich silikonowych ustników do gryzienia.

Innowacje w naszym procesie produkcyjnym zaowocowały filtrami, które zajmują 54% * mniej miejsca, tym samym radykalnie zmniejszając objętość / masę generowanych odpadów filtracyjnych, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej dokładności pomiaru we wszystkich systemach PFT. Wszystkie zestawy Vitalograph Eco BVF i BVF / jednorazowe zaciski nosowe są wykonane w 100% z materiałów nadających się do recyklingu.

Pasuje do Monitorów płuc VITALOGRAPH,  Pikflometrów VITALOGRAPH i Spirometru MICRO VITALOGRAPH

Dane techniczne
Dane techniczne
SKU TOW013497
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Filtry VITALOGRAPH Eco BVF Office Spirometers