TOW007206 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/c/3/c3_lewa_strona.png CORTRIUM Cortrium C3Holter
TOW007206
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

3-kanałowe EKG Do 48h pracy na baterii Wodoodporny Lekki Bezprzewodowy Do 17 dni rejestrowania i nagrywania ekg Bada częstotliwość oddechów

Opis

Przenośny aparat do monitoringu pracy serca - C3 Holter  Aparat Cortrium C3 Holter powstał, aby zaspokoić zapotrzebowanie na nowoczesny i otwarty system, w którym łatwość́ i komfort użytkowania oraz funkcjonalność́ stanowią̨ najwyższy priorytet. Podczas codziennej aktywności Cortrium C3 Holter dostarcza danych o aktywności serca w jakości medycznej, niezbędnych do zrozumienia kondycji mięśnia sercowego oraz diagnozy arytmii. Zwiększa produktywność. Dzięki C3 uzyskujesz szybszy i łatwiejszy sposób na wykrywanie arytmii serca u swoich pacjentów. Cortrium C3 Holter zwiększa produktywność i obniża koszty trafnej diagnozy. Gwarantuje wysoką jakość EKG. C3 rejestruje wysokiej jakości 3-kanałowe EKG, posiada 48h żywotności baterii, jest lekki i wodoodporny. Daje szerszy kontekst. Dodatkowo, C3 rejestruje dane akcelerometru i częstotliwości oddechów dając dogłębne zrozumienie wpływu dodatkowych czynników na dane EKG. Zapewnia komfort. Bez zbędnych kabli oraz przy użyciu standardowych elektrod EKG, C3 zapewnia prawdziwie komfortowe i płynne użytkowanie. Akcesoria. Wraz z Cortrium C3 otrzymujesz narzędzie do przesyłania danych, które pozwala na prostą konwersję formatu oraz wyodrębnianie danych i zdarzeń z C3 za pośrednictwem portu USB do dalszej analizy i interpretacji. Ponadto zapewniamy dostęp do zewnętrznego narzędzia do przeprowadzania analizy i interpretacji długookresowych ambulatoryjnych zapisów elektrokardiograficznych (EKG). Oprogramowanie zewnętrzne działa na zasadzie per analysis based charging. C3 jest dostarczane wraz z instrukcją użytkowania. Specyfikacja: Waga: ~24 gram Wymiary: ~51mmx~13mm EKG: Pełne 3 kanałowe EKG, 24 bity, Fs=250 Hz Częstość oddechu: 24 bity, Fs=41.67 Hz Akcelerometr: 3 osi, 12 bitów, Fs=41.6 Hz Bateria: Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania 3.7V Czas pracy na baterii: 48 godzin Długość nagrywania: do 17 dni Pamięć wewnętrzna: Karta pamięci 4GB    

Przenośny aparat do monitoringu pracy serca - C3 Holter 

Aparat Cortrium C3 Holter powstał, aby zaspokoić zapotrzebowanie na nowoczesny i otwarty system, w którym łatwość́ i komfort użytkowania oraz funkcjonalność́ stanowią̨ najwyższy priorytet.

Podczas codziennej aktywności Cortrium C3 Holter dostarcza danych o aktywności serca w jakości medycznej, niezbędnych do zrozumienia kondycji mięśnia sercowego oraz diagnozy arytmii.

Zwiększa produktywność.

Dzięki C3 uzyskujesz szybszy i łatwiejszy sposób na wykrywanie arytmii serca u swoich pacjentów. Cortrium C3 Holter zwiększa produktywność i obniża koszty trafnej diagnozy.

Gwarantuje wysoką jakość EKG.

C3 rejestruje wysokiej jakości 3-kanałowe EKG, posiada 48h żywotności baterii, jest lekki i wodoodporny.

Daje szerszy kontekst.

Dodatkowo, C3 rejestruje dane akcelerometru i częstotliwości oddechów dając dogłębne zrozumienie wpływu dodatkowych czynników na dane EKG.

Zapewnia komfort.

Bez zbędnych kabli oraz przy użyciu standardowych elektrod EKG, C3 zapewnia prawdziwie komfortowe i płynne użytkowanie.

Akcesoria.

Wraz z Cortrium C3 otrzymujesz narzędzie do przesyłania danych, które pozwala na prostą konwersję formatu oraz wyodrębnianie danych i zdarzeń z C3 za pośrednictwem portu USB do dalszej analizy i interpretacji.

Ponadto zapewniamy dostęp do zewnętrznego narzędzia do przeprowadzania analizy i interpretacji długookresowych ambulatoryjnych zapisów elektrokardiograficznych (EKG). Oprogramowanie zewnętrzne działa na zasadzie per analysis based charging.

C3 jest dostarczane wraz z instrukcją użytkowania.

Specyfikacja:

  • Waga: ~24 gram
  • Wymiary: ~51mmx~13mm
  • EKG: Pełne 3 kanałowe EKG, 24 bity, Fs=250 Hz
  • Częstość oddechu: 24 bity, Fs=41.67 Hz
  • Akcelerometr: 3 osi, 12 bitów, Fs=41.6 Hz
  • Bateria: Bateria litowo-jonowa wielokrotnego ładowania 3.7V
  • Czas pracy na baterii: 48 godzin
  • Długość nagrywania: do 17 dni
  • Pamięć wewnętrzna: Karta pamięci 4GB

 

 

Dane techniczne

SKU TOW007206
Kod EAN 5710755000025015
Grupa produktów Inne
Ilość w opakowaniu 1 sztuka
Marka CORTRIUM
Zasilanie Akumulator
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.