BD Autoshield Duo 30g 0,3x5mm

Igła do pena bezpieczna (op. 100)
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW012737
238,00 zł
Kup na raty 23.8zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Zaawansowana technologia
  • Innowacyjny design
  • Bezpieczeństwo

Igły do penów insulinowych. Wysokiej jakości, jednorazowe igły do wstrzykiwania insuliny, są wyposażone w osłonę i pasują do większości nakłuwaczy.

Grubość igły: 30G (0.33mm)

długość igły: 5 mm (3/16")

Bezpieczne

Wyposażone w opatentowane automatyczne podwójne osłony ochronne na obu końcach igły. Pomaga to zapobiegać narażeniu na przypadkowe ukłucie podczas iniekcji i utylizacji.

Osłona automatycznie blokuje się po wykonaniu zastrzyku, zapobiegając przypadkowym zakłuciom.Kompatybilne z wiodącymi wstrzykiwaczami przeciwcukrzycowymi i testowane zgodnie z normami zgodności ISO.

Wygodne

Szeroka osłona ogranicza nacisk na skórę; igła pozostaje niewidoczna. Bezpieczna igła insulinowa o długości 5 mm ogranicza ryzyko iniekcji domięśniowej. Wstrzyknięcie domięśniowe, może zwiększyć ryzyko wystąpienia hipoglikemii u pacjentów. Poprzez zastosowanie igły o długości 5 mm zmniejsza się to ryzyko niezależnie od wskaźnika masy ciała.

Technologia cienkich ścianek

Igły zachowują bardzo dobre wymiary zewnętrzne, ale mają szerszą średnicę wewnętrzną, poprawiając tym samym szybkość przepływu insuliny i wymagają mniejszej siły. Elektropolerowanie w procesie produkcyjnym, sprawia, że igła jest gładka, pozbawiona bardzo małych wady i szorstkich plamek, które mogłyby wystąpić podczas produkcji i powodować bolesne rozerwanie skóry.

Igły do penów insulinowych wykorzystują zaawansowaną technologię, innowacyjny design i najnowocześniejszą produkcję: Technologia Penta Point Comfort - pięcio-skośny kształt, który wspomaga wygodniejsze i łatwiejsze wprowadzenie w porównaniu z igłami trzy-skośnymi. Dodana warstwa substancji poślizgowej w trakcie wytwarzania igły, aby wkłucie było bardziej łagodne wsuwana do skóry.

Opakowanie: 100 igieł

 

Dane techniczne
Dane techniczne
Marka BD
SKU TOW012737
Wyrób medyczny TAK
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Becton, Dickinson and Company
Autoryzowany przedstawiciel BD Medical - Diabetes Care Becton Dickinson France S.A.S.
Ryzyka -
Zastosowanie Igły do wstrzkiwaczy BD AutoShield™ są przeznaczone do użytku ze wstrzykiwaczami do podawania leków przez pracownika ochrony zdrowia lub do samodzielnego wykonywania iniekcji przez pacjenta w warunkach domowych lub szpitalnych.