TOW014472 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/r/_/r_kawice-antybakteryjne-nitrylowe-becare-nitrile-amg-1-min_2.jpg BECARE BEC-5040702
TOW014472
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Promocja

Wyróżniki

dobra chwytność wygodne opakowanie brak działania alergizującego łatwiejsze nakładanie zwiększony komfort noszenia bezpudrowe kolor niebieski powłoka antybakteryjna

Opis

Rękawice antybakteryjne Nitrile AMG to innowacyjna technologia w profilaktyce zakażeń szpitalnych. Widoczna tekstura na końcach palców gwarantuje dobrą chwytność, nawet w warunkach wilgotnych. Wygodne opakowanie – przezroczysta folia zabezpiecza otwór opakowania, pomaga uniknąć wypadania rękawic, dzięki czemu wyjmuje się dokładnie tyle rękawic ile jest potrzebne. Mniejsze zużycie rękawic, mniej odpadów do utylizacji. Potwierdzony w badaniach brak działania alergizującego na skórze. Łatwiejsze nakładanie w porównaniu do zwykłych rękawic nitrylowych. Miękki materiał zwiększa komfort noszenia. Sprawia, że rękawica jest wygodna i bezpieczna, nawet przez dłuższy czas. Rękawica jest bezpudrowa i nie zawiera protein lateksu. Jest idealna dla użytkowników z alergią typu I, którzy nie chcą rezygnować z komfortu naturalnego lateksu. Kolor niebieski rękawic pozwala na łatwe odróżnienie od rękawic lateksowych. Działanie antydrobnoustrojowe nie zużywa się, nawet jak rękawiczki są poza pudełkiem. Aktywna na zewnątrz powłoka antybakteryjna to gwarancja natychmiastowej skuteczności wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów. W obecności światła specjalny barwnik przekazuje energię do cząsteczek tlenu. Powstaje silnie reaktywny tlen singletowy (1*O2), który niespecyficznie atakuje struktury komórek bakteryjnych znajdujących się na powierzchni rękawicy. Tlen singletowy skutecznie niszczy nawet 99,999 % drobnoustrojów – potwierdzone badaniem zgodnym z normą ASTM D7907. Rękawice w badaniach wykazały skuteczność bójczą wobec: Enterococcus faecalis (VRE), Enterococcus faecium, MRSA, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae. Aktywny składnik z grupy barwników jest trwale związany z materiałem rękawicy i w kontakcie z różnymi rozpuszczalnikami (woda, pot, ślina, alkohol etylowy) nie opuszcza struktury materiału.  W opakowaniu 200 sztuk.

Rękawice antybakteryjne Nitrile AMG to innowacyjna technologia w profilaktyce zakażeń szpitalnych.

Widoczna tekstura na końcach palców gwarantuje dobrą chwytność, nawet w warunkach wilgotnych.

Wygodne opakowanie – przezroczysta folia zabezpiecza otwór opakowania, pomaga uniknąć wypadania rękawic, dzięki czemu wyjmuje się dokładnie tyle rękawic ile jest potrzebne. Mniejsze zużycie rękawic, mniej odpadów do utylizacji.

Potwierdzony w badaniach brak działania alergizującego na skórze.

Łatwiejsze nakładanie w porównaniu do zwykłych rękawic nitrylowych.

Miękki materiał zwiększa komfort noszenia. Sprawia, że rękawica jest wygodna i bezpieczna, nawet przez dłuższy czas.

Rękawica jest bezpudrowa i nie zawiera protein lateksu. Jest idealna dla użytkowników z alergią typu I, którzy nie chcą rezygnować z komfortu naturalnego lateksu.

Kolor niebieski rękawic pozwala na łatwe odróżnienie od rękawic lateksowych.

Działanie antydrobnoustrojowe nie zużywa się, nawet jak rękawiczki są poza pudełkiem.

Aktywna na zewnątrz powłoka antybakteryjna to gwarancja natychmiastowej skuteczności wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów.

W obecności światła specjalny barwnik przekazuje energię do cząsteczek tlenu. Powstaje silnie reaktywny tlen singletowy (1*O2), który niespecyficznie atakuje struktury komórek bakteryjnych znajdujących się na powierzchni rękawicy. Tlen singletowy skutecznie niszczy nawet 99,999 % drobnoustrojów – potwierdzone badaniem zgodnym z normą ASTM D7907. Rękawice w badaniach wykazały skuteczność bójczą wobec: Enterococcus faecalis (VRE), Enterococcus faecium, MRSA, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae. Aktywny składnik z grupy barwników jest trwale związany z materiałem rękawicy i w kontakcie z różnymi rozpuszczalnikami (woda, pot, ślina, alkohol etylowy) nie opuszcza struktury materiału. 

W opakowaniu 200 sztuk.

Dane techniczne

SKU TOW014472
Kod EAN 5902729052696
BLOZ 7 9096278
Grupa produktów Rękawice medyczne nitrylowe
Marka BECARE
Rozmiar S
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.