TOW014471 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/r/_/r_kawice-antybakteryjne-nitrylowe-becare-nitrile-amg-1-min.jpg BECARE BEC-5040701
TOW014471
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Promocja

Wyróżniki

dobra chwytność wygodne opakowanie brak działania alergizującego łatwiejsze nakładanie zwiększony komfort noszenia bezpudrowe kolor niebieski powłoka antybakteryjna

Opis

Rękawice antybakteryjne Nitrile AMG to innowacyjna technologia w profilaktyce zakażeń szpitalnych. Widoczna tekstura na końcach palców gwarantuje dobrą chwytność, nawet w warunkach wilgotnych. Wygodne opakowanie – przezroczysta folia zabezpiecza otwór opakowania, pomaga uniknąć wypadania rękawic, dzięki czemu wyjmuje się dokładnie tyle rękawic ile jest potrzebne. Mniejsze zużycie rękawic, mniej odpadów do utylizacji. Potwierdzony w badaniach brak działania alergizującego na skórze. Łatwiejsze nakładanie w porównaniu do zwykłych rękawic nitrylowych. Miękki materiał zwiększa komfort noszenia. Sprawia, że rękawica jest wygodna i bezpieczna, nawet przez dłuższy czas. Rękawica jest bezpudrowa i nie zawiera protein lateksu. Jest idealna dla użytkowników z alergią typu I, którzy nie chcą rezygnować z komfortu naturalnego lateksu. Kolor niebieski rękawic pozwala na łatwe odróżnienie od rękawic lateksowych. Aktywna na zewnątrz powłoka antybakteryjna to gwarancja natychmiastowej skuteczności wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów. W obecności światła specjalny barwnik przekazuje energię do cząsteczek tlenu. Powstaje silnie reaktywny tlen singletowy (1*O2), który niespecyficznie atakuje struktury komórek bakteryjnych znajdujących się na powierzchni rękawicy. Tlen singletowy skutecznie niszczy nawet 99,999 % drobnoustrojów – potwierdzone badaniem zgodnym z normą ASTM D7907. Rękawice w badaniach wykazały skuteczność bójczą wobec: Enterococcus faecalis (VRE), Enterococcus faecium, MRSA, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae. Aktywny składnik z grupy barwników jest trwale związany z materiałem rękawicy i w kontakcie z różnymi rozpuszczalnikami (woda, pot, ślina, alkohol etylowy) nie opuszcza struktury materiału.  

Rękawice antybakteryjne Nitrile AMG to innowacyjna technologia w profilaktyce zakażeń szpitalnych.

Widoczna tekstura na końcach palców gwarantuje dobrą chwytność, nawet w warunkach wilgotnych.

Wygodne opakowanie – przezroczysta folia zabezpiecza otwór opakowania, pomaga uniknąć wypadania rękawic, dzięki czemu wyjmuje się dokładnie tyle rękawic ile jest potrzebne. Mniejsze zużycie rękawic, mniej odpadów do utylizacji.

Potwierdzony w badaniach brak działania alergizującego na skórze.

Łatwiejsze nakładanie w porównaniu do zwykłych rękawic nitrylowych.

Miękki materiał zwiększa komfort noszenia. Sprawia, że rękawica jest wygodna i bezpieczna, nawet przez dłuższy czas.

Rękawica jest bezpudrowa i nie zawiera protein lateksu. Jest idealna dla użytkowników z alergią typu I, którzy nie chcą rezygnować z komfortu naturalnego lateksu.

Kolor niebieski rękawic pozwala na łatwe odróżnienie od rękawic lateksowych.

Aktywna na zewnątrz powłoka antybakteryjna to gwarancja natychmiastowej skuteczności wobec szerokiego spektrum drobnoustrojów.

W obecności światła specjalny barwnik przekazuje energię do cząsteczek tlenu. Powstaje silnie reaktywny tlen singletowy (1*O2), który niespecyficznie atakuje struktury komórek bakteryjnych znajdujących się na powierzchni rękawicy. Tlen singletowy skutecznie niszczy nawet 99,999 % drobnoustrojów – potwierdzone badaniem zgodnym z normą ASTM D7907. Rękawice w badaniach wykazały skuteczność bójczą wobec: Enterococcus faecalis (VRE), Enterococcus faecium, MRSA, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae. Aktywny składnik z grupy barwników jest trwale związany z materiałem rękawicy i w kontakcie z różnymi rozpuszczalnikami (woda, pot, ślina, alkohol etylowy) nie opuszcza struktury materiału.

 

Dane techniczne

SKU TOW014471
Kod EAN 5902729052689
Grupa produktów Rękawice medyczne nitrylowe
Marka BECARE
Rozmiar XS
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.