Najważniejsze cechy
 • Różne przekroje i długości
 • Sterylny
 • Specjalna otwarta końcówka
 • PCV

Sterylny cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych

W poszukiwaniu sterylnego cewnika do odsysania górnych dróg oddechowych – warto zwrócić uwagę na ten model. Jest to cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych zaprojektowany zgodnie z potrzebami użytkowników i wyznaczonymi standardami. Sprawia, że funkcja odsysania wydzieliny staje się dla pacjenta bardziej komfortowa, a medyka – łatwiejsza do realizacji.

Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych – jakość i funkcja

Dużym atutem tego narzędzia jest przede wszystkim dobór materiału, z którego został wykonany. To miękki i elastyczny cewnik do odsysania PCV. To oznacza również, że skręcanie, czy załamanie mu nie zaszkodzą – będzie spełniał powierzone mu zadanie nawet w trudnych warunkach.

Czym prezentowany cewnik do odsysania wyróżnia się na tle innych?

   • ergonomiczna budowa,

   • wysoka jakość wykonania,

   • duży wybór rozmiarów.

Uwagę zwraca specjalna końcówka – otwarta, atraumatyczna, lekko zaokrąglona – idealnie dopasowana pod względem ergonomii. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż jest to cewnik do odsysania wzbogacony o dwa boczne otwory końcowe naprzemianległe – których cechą charakterystyczną jest łagodnie wyoblona krawędź.

Jest to również cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych wyróżniający się kolorystycznymi oznaczeniami rozmiaru na łączniku, co znacznie ułatwia pracę. Warto postawić na ten cewnik do odsysania również wtedy, gdy przede wszystkim szuka się kompleksowego rozwiązania do źródeł ssania z własną regulacją siły ssącej i przeznaczonych do odsysania wydzieliny z górnych dróg oddechowych.dostępne rozmiary:

  1. CH 8 (średnica 2,4 mm) długość 400 mm;
  2. CH 10 (średnica 3 mm) długość 400 mm; 
  3. CH 12 (średnica 3,6 mm) długość 500 mm
Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW010074
RozmiarCH 14/60
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych