NOVAMA Comfort+ AF i IHB

Ciśnieniomierz elektroniczny naramienny wykrywa migotanie przedsionków AF i IHB
SKU
TOW015358
200,00 zł
 • Czas wysyłki - 24 godzin
 • 14 dni na zwrot
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJZAPŁAĆ PÓŹNIEJ Kup teraz i zapłać w ciągu 30 dni
RATYRATY Nawet 48 rat
Najważniejsze cechy
 • Wykrywanie migotania przedsionków
 • Pamięć 90 pomiarów
 • Kontrastowy ekran
 • Uśrednianie wyników
 • Interpretacja wyniku
 • Wskaźnik arytmii
 • Mankiet 22-42 cm
 • Certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Nadciśnienia
 • Dożywotnia gwarancja
 • Podświetlany włącznik

Ciśnieniomierz naramienny Novama Comfort+ AF

Najbardziej zaawansowany technologicznie ciśnieniomierz marki Novama

Jeden ciśnieniomierz, tak wiele zalet: kliniczna dokładność zatwierdzona przez niezależne jednostki badawcze, dożywotnia gwarancja oraz wyspecjalizowana funkcja wykrywania migotania przedsionków. Ciśnieniomierz posiada również kliniczną walidacją do użycia w czasie ciąży, co jest dowodem na jego wysoką dokładność i bezpieczeństwo stosowania. Twoje codzienne rutynowe badanie ciśnienia krwi z ciśnieniomierzem Novama Comfort + AF to jak codzienna wizyta w profesjonalnym gabinecie lekarskim. 

Rozszyfruj podstępne objawy!

Wykrywa migotanie przedsionków, dzięki czemu może uratować życie.

AF- Atrial fibrillation — Migotanie przedsionków to najczęściej występujące zaburzenie rytmu serca. Zwykle jest bezobjawowe, dlatego tak trudno je zdiagnozować. Zaburzenie nie wpływa na precyzję wykonanego pomiaru. Po wykryciu migotania na wyświetlaczu pojawi się ikona AF. Teraz dzięki nowej zaawansowanej funkcji w ciśnieniomierzu Novama Comfort+ AF podczas codziennego badania, każdego dnia kontrolujesz prawidłową pracę serca.

ciśnieniomierz z funkcją wykrywanie migitania przedsionków

wykrywanie arytmii

Posłuchaj swojego serca!

Nowe możliwości wykrywania arytmii

Ciśnieniomierz Novama Comfort + Af to urządzenie, które wykrywa arytmię. Funkcja ta umożliwia pomiar ciśnienia, nawet gdy wystąpi nieregularna praca serca. . Ciśnieniomierz dokonuje pomiaru i ostrzega o wykryciu niebezpiecznej arytmii.

Bądź uprzywilejowany!

Zatwierdzony dla specjalnych grup pacjentów, dedykowany do użycia w czasie ciąży

Organy odpowiedzialne za standardy medyczne wymagają, aby ciśnieniomierz był zalecany dla kobiet w ciąży tylko wtedy, gdy został przebadany i zatwierdzony dla tej konkretnej grupy pacjentów. Zaawansowany ciśnieniomierz Novama Comfort umożliwia maksymalną precyzję pomiaru dzięki klinicznej dokładność. Teraz możesz mieć ciśnieniomierz, który został stworzony dla najbardziej uprzywilejowanej grupy pacjentów. 

zatwierdzony_do-użycia 0- w czasie ciązy

Kliniczna_dokładność_NOVAMA_COMFORT+

Dzięki naszym produktom masz pewność, że dbasz oswoje zdrowie.

Certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Nadciśnienia

Novama Comfort+ AF oferuje dokładność i bezpieczeństwo pomiaru dzięki parametrom certyfikowanym klinicznie przez niezależną organizację ESH (Europejskie Stowarzyszenie Nadciśnienia) oraz restrykcyjny proces zarządzania jakością ISO 9001 i ISO 134855. Kliniczna walidacja ciśnieniomierza gwarantuje dokładność w całym zakresie pomiaru. Wybierając ciśnieniomierz Novama Comfort + wybierasz pewność i kliniczną jakość.

Wybierz spokój na lata 

Postaw na jakość z dożywotnią gwarancją “Od drzwi do drzwi”

Ciesz się nieograniczonym spokojem dzięki dożywotniej gwarancji potwierdzającej wyjątkową jakość produktu Novama Comfort+ Af. Poznaj najbardziej dogodną formę gwarancji "od drzwi do drzwi", która gwarantuje pewność, że zakupione urządzenie będzie służyć przez długie lata, a ewentualne serwisowanie załatwisz bez wychodzenia z domu. 

Kliniczna_dokładność_NOVAMA_COMFORT+

Kliniczna_dokładność_NOVAMA_COMFORT+

Będzie jasno i czytelnie

Dzięki dużym i wyraźnym cyfrom i najlepszej jakości obrazu. 

Ekran LCD z podwyższonym kontrastem, granatowym podświetleniem tła i wyraźnymi, jasnymi cyframi ułatwia odczyt pomiaru. Granatowe tło to innowacyjny pomysł na zapewnienie najlepszej widoczności napisów na ekranie. Negatyw, czyli odwrócenie kolorów jasnych cyfr na ciemnym ekranie to dodatkowy element zwiększający czytelność ekranu nawet przy słabym wzroku. Sięgnij po ciśnieniomierz, bez sięgania po okulary!

Po prostu bezbłędny! 

Eliminacja błędów pomiarowych i pamięć 2x90 

W celu eliminacji błędów pomiarowych ciśnieniomierz Novama Comfort+ Af został wyposażony w system uśredniania wynikówUśrednianie 3 pomiarów daje pewność, że pojedynczy wynik nie był zaburzony chwilowym wahaniem ciśnienia krwi, ani czynnikami zewnętrznymi. Uśrednianie wyników 3 pomiarów eliminuje przejściowe zmiany ciśnienia. Urządzenie eliminuje błędy pomiarowe oraz może zapisywać do 90 wyników dla dwóch osób, dzięki czemu stała kontrola i obserwacja wahań ciśnienia jest znacznie łatwiejsza. 

Kliniczna_dokładność_NOVAMA_COMFORT+

Kliniczna_dokładność_NOVAMA_COMFORT+

Odrobina luksusu!

Bezuciskowa technologia pomiaru podczas pompowania

Ciśnieniomierz Novama Comofort+ AF to urządzenie medyczne, które zostało wyposażone w nowoczesną technologię pomiaru podczas pompowania. Dzięki temu pomiar jest znacznie bardziej delikatny i szybszy. Pozwól sobie na odrobinę luksusu każdego dnia. Zaczaruj codzienny rytuał badania w przyjemne doświadczenie! 

Skład zestawu: 

 • Ciśnieniomierz 
 • Mankiet uniwersalny 22-42cm
 • 4 baterie AAA
 • Instrukcja w języku polskim
 • Dzienniczek do zapisywania ciśnienia
 • Wygodne etui

Ciśnieniomierz Comfort +AF objęty jest dożywotnią gwarancją, która zapewni wymianę urządzenia lub naprawę, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze

100% JAKOŚĆ NOVAMA: Przedłużona gwarancja "od drzwi do drzwi" i Infolinia Pomocy i Wsparcia Technicznego Jakość to DNA marki NOVAMA. To szczególna dbałość o wiarygodność, trwałość i wartość z perspektywy użytkownika oraz klienta. Nasze produkty  obejmujemy przedłużoną gwarancją, a wszystkim naszym klientom oferujemy pomoc i wsparcie naszej infolinii: 887 110 066.  

 

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW015358
Kod EAN5901793640624
BLOZ 79094454
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca)Tak
Certyfikat ESHTak
Pomiar przy pompowaniuTak
Ilość w opakowaniu1 szt.
Rodzaj ciśnieniomierzaautomatyczny
Miejsce pomiaruramię
Mankiet22 - 42 cm
Rozmiar mankietu22 - 42 cm
Pamięć urządzenia90 pomiarów dla 2 użytkowników
Skład zestawucisnieniomierz, mankiet 22-42 cm, 4 baterie AAA, instrukcja, dzienniczek, etui
Zakres pomiaruSys: 60-260 mmHg; Dia: 40-199 mmHg
Zakres pomiaru tętna40 -180 uderzeń / min
Automatyczne wyłączenieTak
Dokładność wskazania ciśnienia± 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna± 5%
Funkcje:IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca)
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NOVAMA Comfort+ AF i IHB