KON000506 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/c/s/csm_big-ben_jezdny_5.jpg RIESTER
KON000506
Ocena
5/5
Podziel się
919 919
00
Cena Netto: 850,93 PLN

* wymagane pola

Wyróżniki

Dwuprzewodowy Zakres pomiarowy od 0 do 300 mm Hg z podziałką co 2 mm Wytrzymała membrana testowana do 600 mm Hg Membrana utwardzana berylem i miedzią - odporna na zniszczenie Szeroka gama mankietów Kształt okrągły lub kwadratowy Zintegrowany z ciśnieniomierzem koszyk na akcesoria Nie wymaga zerowania Posiada walidację kliniczną BHS Czytelna 15 cm skala 3 metrowy wąż

Opis

Lekarski ciśnieniomierz zegarowy Big Ben - duży 174 mm średnicy Ciśnieniomierz zegarowy Riester Big Ben znajdzie doskonałe zastosowanie we wszystkich punktach medycznych, szpitalach i gabinetach lekarskich. Big Ben został solidnie wykonany z dobrych, trwałych materiałów ale jego cena zakupowa pozostała bardzo korzystna.Lekarz wygodnie odczyta pomiar przy pomocy 15 centymetrowej skali i 3 metrowego węża łączącego mankiet. Dodatkowo skala pomiarowa wykonana została w kontrastowej kolorystyce zapewniającej widoczny i tym samym łatwy w odczycie wynik pomiaru. Mechanizm pomiarowy montowany został na specjalnym wzmocnieniu, dzięki czemu jest stabilny i wygodny w obsłudze.Firma Riester oferuje do ciśnieniomierzy Big Ben duży wachlarz wyboru mankietów dostosowany do indywidualnych preferenji użytkownika.Big Ben posiada ponadto:   Precyzyjny, chromowany zawór spustowy wyposażony w system anty kurzowy, Skalę pomiarową: koło Ø 147.2 mm lub kwadrat o boku 145,5 mm, Mikro filtry zabezpieczające system pomiarowy, Membranę zabezpieczoną tak aby praktycznie nie podlegała procesowi starzenia, Mechanizm pomiarowy jest montowany na specjalnym wzmocnieniu, które zapewnia całkowitą stabilność, Maksymalny błąd pomiarowy +/- 3 mm Hg,   Ciśnieniomierz lekarski Big Ben Round w wersji jezdnej (okrągły) Wszystkie dostępne egzemplarze  jezdne ciśnieniomierza Big Ben są stabilne, a zarazem umożliwiają bardzo łatwy transport i przemieszczanie się urządzenia. Dostępne na lakierowanym stojaku z pięciokołową podstawą.   Wersja okrągła  jezdna - Ø 147.2 mm - stojak 53cm 1466 - Mankiet zawijany dla dorosłych 1467 - Mankiet na zaczepy dla dorosłych 1468 - Mankiet na rzepy dla dorosłych 1468-123 - Mankiet duży na rzepy dla dorosłych 1468-130 - Mankiet na rzepy dla dzieci   Riester Big Ben to trafny wybór wytrzymałego ciśnieniomierza potrzebnego w codziennym intensywnym użykowaniu przez personel szpitalny.  

Lekarski ciśnieniomierz zegarowy Big Ben - duży 174 mm średnicy

Ciśnieniomierz zegarowy Riester Big Ben znajdzie doskonałe zastosowanie we wszystkich punktach medycznych, szpitalach i gabinetach lekarskich.

Big Ben został solidnie wykonany z dobrych, trwałych materiałów ale jego cena zakupowa pozostała bardzo korzystna.
Lekarz wygodnie odczyta pomiar przy pomocy 15 centymetrowej skali i 3 metrowego węża łączącego mankiet.

Dodatkowo skala pomiarowa wykonana została w kontrastowej kolorystyce zapewniającej widoczny i tym samym łatwy w odczycie wynik pomiaru. Mechanizm pomiarowy montowany został na specjalnym wzmocnieniu, dzięki czemu jest stabilny i wygodny w obsłudze.

Firma Riester oferuje do ciśnieniomierzy Big Ben duży wachlarz wyboru mankietów dostosowany do indywidualnych preferenji użytkownika.

Big Ben posiada ponadto:

 

 • Precyzyjny, chromowany zawór spustowy wyposażony w system anty kurzowy,
 • Skalę pomiarową: koło Ø 147.2 mm lub kwadrat o boku 145,5 mm,
 • Mikro filtry zabezpieczające system pomiarowy,
 • Membranę zabezpieczoną tak aby praktycznie nie podlegała procesowi starzenia,
 • Mechanizm pomiarowy jest montowany na specjalnym wzmocnieniu, które zapewnia całkowitą stabilność,
 • Maksymalny błąd pomiarowy +/- 3 mm Hg,

 

Ciśnieniomierz lekarski Big Ben Round w wersji jezdnej (okrągły)

Wszystkie dostępne egzemplarze  jezdne ciśnieniomierza Big Ben są stabilne, a zarazem umożliwiają bardzo łatwy transport i przemieszczanie się urządzenia. Dostępne na lakierowanym stojaku z pięciokołową podstawą.

 

Wersja okrągła  jezdna - Ø 147.2 mm - stojak 53cm

 • 1466 - Mankiet zawijany dla dorosłych
 • 1467 - Mankiet na zaczepy dla dorosłych
 • 1468 - Mankiet na rzepy dla dorosłych
 • 1468-123 - Mankiet duży na rzepy dla dorosłych
 • 1468-130 - Mankiet na rzepy dla dzieci

 

Riester Big Ben to trafny wybór wytrzymałego ciśnieniomierza potrzebnego w codziennym intensywnym użykowaniu przez personel szpitalny.

 

Dane techniczne

SKU KON000506
Grupa produktów Ciśnieniomierze zegarowe
Marka RIESTER
Rodzaj ciśnieniomierza zegarowy
Miejsce pomiaru ramię
Gwarancja 2 lata
Automatyczne wyłączenie Tak
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.