TOW011987 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/d/r/dr.famulus_dr.520_d_light_grey.jpg DR FAMULUS FAMULUS DR-520DLG
TOW011987
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
383
00
PLN
319
319.00
00
PLN
Cena Netto: 295,37 PLN
Wybrany wariantDr. Famulus DR 520 D-jasnoszary
 1. jasnoszary

  Dr. Famulus DR 520 D-jasnoszary
 2. ciemnoszary

  Dr. Famulus DR 520 D-ciemnoszary
 3. granatowy

  Dr. Famulus DR 520 D-granatowy
 4. błękit nieba

  Dr. Famulus DR 520 D-błękit nieba
 5. czarny

  Dr. Famulus DR 520 D-czarny
 6. fioletowy

  Dr. Famulus DR 520 D-fioletowy
 7. wine

  Dr. Famulus DR 520 D-wine
 8. zielony

  Dr. Famulus DR 520 D-zielony
 9. różowy

  Dr. Famulus DR 520 D-różowy
 10. pomarańczowy

  Dr. Famulus DR 520 D-pomarańczowy

Wyróżniki

Strojenie Fine Tune™ Dwustronna głowica Precyzyjna regulacja dźwięku Bardzo giętki przewód silikonowy Komfortowe oliwki 10 kolorów przewodów

Opis

Dwutonowa membrana Pojedyncze światło przewodu Dwustronna głowica Wydajność:  Mobilność:  Rekomendowany dla: internistów Stetoskop następnej generacji Technologia strojenia Fine Tune™ Obracając pierścień Fine Tune™ można precyzyjnie dostroić dźwięk, aby zapewnić najlepiej dopasowany czysty odsłuch na różnych częstotliwościach.   Stetoskop następnej generacji Dwutonowa membrana Lekka zmiana nacisku na głowicę umożliwia usłyszenie zarówno wysokich jak i niskich częstotliwości.   Stetoskop następnej generacji Oliwki Ultra Comfort Oliwki skutecznie izolują hałas zewnętrzny i zapewniają poczucie komfortu nawet po długim noszeniu. Kształt został zaprojektowany tak, aby idealnie dopasowały się do małżowiny usznej i skutecznie odizolowały hałas otoczenia. Lire przy oliwkach można zginać i dopasować do własnych potrzeb lub zaczepić na szyi.    Stetoskop następnej generacji W 10 intensywnych kolorach. Fioletowy, pomarańczowy, błękitny, różowy, granatowy, zielony, jasny szary, winny, ciemny szary, czarny. Stetoskop następnej generacji Dwustronna głowica z przełącznikiem trybu pracy. Dzięki hermetycznie uszczelnionemu przełącznikowi z membrany na lejek stetoskop zapewnia czysty dźwięk i wygodę użytkowania w każdym trybie pracy.   Co wyróżnia ten model? Te modele w ofercie Dr. Famulus zapewniają lepszą głośność i regulacje częstotliwości.  Są doskonałym wyborem dla lekarzy osłuchujących pacjentów przez bandaże lub ubrania. Polecane weterynarzom do osłuchiwania dużych zwierząt takich jak: krowa lub koń. Model DR520D. Najbardziej uniwersalny, ponieważ ma dwie głowice.   W każdym opakowaniu z stetoskopem Dr. Famulus znaleźć można dodatkowe dwie pary wymiennych oliwek (jedna para w większym rozmiarze/ jedna para w mniejszym rozmiarze) oraz pudełko do ich przechowywania. Do stetoskopu dołączona jest specjalnie zaprojektowana plakietka, nazwisko lekarza może być napisane na jej odwrocie. Innowacyjny przewód wykonany z silikonu jest miękki, gładki i sprężysty, przyjazny dla środowiska i super elastyczny. Stetoskop ma 86 cm długości i rozciąga się od 10 do 15 %. Silikon z którego jest zbudowany nie lepi się, nie marszczy i nie pęka nawet przy intensywnym użytkowaniu. Stetoskop Dr. Famulus zapewnia wysoką czułość akustyczną. Dwutonowa membrana jest łatwa do aplikacji i czyszczenia oraz zapewnia łatwe odsłuchiwanie niskich i wysokich częstotliwości. Pozwala na usłyszenie różnych typów dźwięków, dzięki możliwości zmiany regulacji siły nacisku. Technologia ta eliminuje konieczność odrywania głowicy, obracania i zmiany pozycji aby usłyszeć inne dźwięki. Obracanie pierścienia precyzyjnej regulacji dopasuje membranę wibracyjną, aby zapewnić najbardziej czysty dźwięk na różnych częstotliwościach.

Dwutonowa membrana

Pojedyncze światło przewodu

Dwustronna głowica

Wydajność: dr famulus

Mobilność: dr famulus

Rekomendowany dla: internistów

Stetoskop następnej generacji

Technologia strojenia Fine Tune™

Obracając pierścień Fine Tune™ można precyzyjnie dostroić dźwięk, aby zapewnić najlepiej dopasowany czysty odsłuch na różnych częstotliwościach.

 

dr famulus
dr famulus

Stetoskop następnej generacji

Dwutonowa membrana

Lekka zmiana nacisku na głowicę umożliwia usłyszenie zarówno wysokich jak i niskich częstotliwości.

 

Stetoskop następnej generacji

Oliwki Ultra Comfort

Oliwki skutecznie izolują hałas zewnętrzny i zapewniają poczucie komfortu nawet po długim noszeniu. Kształt został zaprojektowany tak, aby idealnie dopasowały się do małżowiny usznej i skutecznie odizolowały hałas otoczenia. Lire przy oliwkach można zginać i dopasować do własnych potrzeb lub zaczepić na szyi. 

 

dr famulus
dr famulus

Stetoskop następnej generacji

W 10 intensywnych kolorach.

Fioletowy, pomarańczowy, błękitny, różowy, granatowy, zielony, jasny szary, winny, ciemny szary, czarny.

Stetoskop następnej generacji

Dwustronna głowica z przełącznikiem trybu pracy.

Dzięki hermetycznie uszczelnionemu przełącznikowi z membrany na lejek stetoskop zapewnia czysty dźwięk i wygodę użytkowania w każdym trybie pracy.

dr famulus

 

Co wyróżnia ten model?

Te modele w ofercie Dr. Famulus zapewniają lepszą głośność i regulacje częstotliwości.  Są doskonałym wyborem dla lekarzy osłuchujących pacjentów przez bandaże lub ubrania. Polecane weterynarzom do osłuchiwania dużych zwierząt takich jak: krowa lub koń. Model DR520D. Najbardziej uniwersalny, ponieważ ma dwie głowice.

 

W każdym opakowaniu z stetoskopem Dr. Famulus znaleźć można dodatkowe dwie pary wymiennych oliwek (jedna para w większym rozmiarze/ jedna para w mniejszym rozmiarze) oraz pudełko do ich przechowywania. Do stetoskopu dołączona jest specjalnie zaprojektowana plakietka, nazwisko lekarza może być napisane na jej odwrocie. Innowacyjny przewód wykonany z silikonu jest miękki, gładki i sprężysty, przyjazny dla środowiska i super elastyczny. Stetoskop ma 86 cm długości i rozciąga się od 10 do 15 %. Silikon z którego jest zbudowany nie lepi się, nie marszczy i nie pęka nawet przy intensywnym użytkowaniu. Stetoskop Dr. Famulus zapewnia wysoką czułość akustyczną. Dwutonowa membrana jest łatwa do aplikacji i czyszczenia oraz zapewnia łatwe odsłuchiwanie niskich i wysokich częstotliwości. Pozwala na usłyszenie różnych typów dźwięków, dzięki możliwości zmiany regulacji siły nacisku. Technologia ta eliminuje konieczność odrywania głowicy, obracania i zmiany pozycji aby usłyszeć inne dźwięki. Obracanie pierścienia precyzyjnej regulacji dopasuje membranę wibracyjną, aby zapewnić najbardziej czysty dźwięk na różnych częstotliwościach.

Dane techniczne

SKU TOW011987
Grupa produktów Stetoskopy internistyczne
Kolor jasnoszary
Marka DR FAMULUS
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana silikon, żywica epoksydowa, włókno szklane
Mała membrana / lejek lejek
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki silikonowe
Długość całkowita 82.5 cm
Waga urządzenia 202 gr
Dodatkowe akcesoria 2 duże oliwki, 2 małe oliwki, pudełko na oliwki, plakietka, zapasowa membrana
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/s/t/stetoskop_dr_famulus_multiple_instrukcja_pl_3.pdf

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.