TOW009051 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem-ghibli-plus-kid-2.jpg FLAEM FLAEM SA08P00
TOW009051
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Nakładka -zwierzątko na nebulizator do personalizacji Nebulizator zaprojektowany dla dzieci Regulowana szybkość Dwa tryby pracy nebulizatora Maski Soft Touch w zestawie Parametry potwierdzone przez TÜV

Opis

Zestaw specjalnie zaprojektowany dla dzieci.  Do zestawu Ghibli Plus została dodana specjalna nakładka na nebulizator, ułatwiająca i umilająca inhalację dla najmłodszych. Dwa tryby pracy nebulizatora - optymalny do kompleksowego leczenia dróg oddechowych. Doskonały, komfortowy, innowacyjny inhalator który dostosowany jest do pracy ciągłej. Ghibli Plus może pracować w dwóch trybach pracy. O ile w leczeniu dolnych dróg oddechowych istotne jest by cząsteczka leku była jak najmmniejsza tak przy leczeniu krtani i gardła pożądana jest cząsteczki nieznacznie większych rozmiarów. Inhalator Ghibli Plus pozwala na zmianę wielkości podawanych cząsteczek leku, dlatego też w trybie speed high jest on idealny do leczenia podgłośniowego zapalenia krtani (KRUP). Dodatkowo wraz z opcjonalnym nebulizatorem FLAEM Rhino Clear idealnie nadaje się do leczenia górnych dróg oddechowych. Wysokiej klasy nebulizator RF6 Basic2. Inhalator pneumatyczny tłokowy FLAEM GHIBLI Plus wyposażony jest w wydajny i nowoczesny nebulizator firmy FLAEM model RF6 Basic2. Parametry nebulizatorów FLAEM testowane są przez niezależny instytut badawczy TÜV Rheinland i są zgodne z wytycznymi oraz normami polskimi i europejskimi dotyczącymi urządzeń do nebulizacji.  Nebulizator może pracować w dwóch trybach pracy:- "standardowym" (zakryta pokrywka) 0,25 ml/min i MMAD 3,8 μm- "high speed" (otwarta przykrywka) 0,32 ml/min i MMAD 4,0 μm Dwie maski SoftTouch w zestawie. Dodatkowo inhalator posiada zestaw praktycznych masek typy Soft Touch. Są one wykonane z miękkiego materiału biokompatybilnego, który gwarantuje optymalne przyleganie do twarzy. Dodatkowo maski wyposażone są w innowacyjne w zawory - Reduktor Dyspersji. Te charakterystyczne elementy, które wyróżniają markę FLAEM, pozwalają na większe przyswojenie leku przez organizm pacjenta, a tym samym ograniczają jego dyspersję i straty leku. W przypadku najmniejszych dzieci polecamy zakup dodatkowego nebulizatora z nakładką w kształcie kotka z naklejkami do personalizacji . Wyprodukowany w profesjonalnej fabryce wysokiej jakości sprzętu medycznego FLAEM NUOVA S.p.A. we Włoszech pod kontrolą systemów jakości.  

Zestaw specjalnie zaprojektowany dla dzieci. 

Do zestawu Ghibli Plus została dodana specjalna nakładka na nebulizator, ułatwiająca i umilająca inhalację dla najmłodszych.

Dwa tryby pracy nebulizatora - optymalny do kompleksowego leczenia dróg oddechowych.

Profesjonalny inhalator nebulizator FLAEM GHIBLI PLUSDoskonały, komfortowy, innowacyjny inhalator który dostosowany jest do pracy ciągłej. Ghibli Plus może pracować w dwóch trybach pracy. O ile w leczeniu dolnych dróg oddechowych istotne jest by cząsteczka leku była jak najmmniejsza tak przy leczeniu krtani i gardła pożądana jest cząsteczki nieznacznie większych rozmiarów. Inhalator Ghibli Plus pozwala na zmianę wielkości podawanych cząsteczek leku, dlatego też w trybie speed high jest on idealny do leczenia podgłośniowego zapalenia krtani (KRUP).

Dodatkowo wraz z opcjonalnym nebulizatorem FLAEM Rhino Clear idealnie nadaje się do leczenia górnych dróg oddechowych.

Wysokiej klasy nebulizator RF6 Basic2.

Nebulizator FLAEM RF6 Basic 2 atestowany przez TUV Inhalator pneumatyczny tłokowy FLAEM GHIBLI Plus wyposażony jest w wydajny i nowoczesny nebulizator firmy FLAEM model RF6 Basic2. Parametry nebulizatorów FLAEM testowane są przez niezależny instytut badawczy TÜV Rheinland i są zgodne z wytycznymi oraz normami polskimi i europejskimi dotyczącymi urządzeń do nebulizacji. 

Dwa tryby pracy nebulizatora FLAEM RF6 Basic2Nebulizator może pracować w dwóch trybach pracy:
- "standardowym" (zakryta pokrywka) 0,25 ml/min i MMAD 3,8 μm
- "high speed" (otwarta przykrywka) 0,32 ml/min i MMAD 4,0 μm

Dwie maski SoftTouch w zestawie.

Dodatkowo inhalator posiada zestaw praktycznych masek typy Soft Touch. Są one wykonane z miękkiego materiału biokompatybilnego, który gwarantuje optymalne przyleganie do twarzy. Dodatkowo maski wyposażone są w innowacyjne w zawory - Reduktor Dyspersji. Te charakterystyczne elementy, które wyróżniają markę FLAEM, pozwalają na większe przyswojenie leku przez organizm pacjenta, a tym samym ograniczają jego dyspersję i straty leku.

W przypadku najmniejszych dzieci polecamy zakup dodatkowego nebulizatora z nakładką w kształcie kotka z naklejkami do personalizacji .

Wyprodukowany w profesjonalnej fabryce wysokiej jakości sprzętu medycznego FLAEM NUOVA S.p.A. we Włoszech pod kontrolą systemów jakości.

Profesjonalna fabryka urządzeń medycznych we Włoszech

 

Dane techniczne

SKU TOW009051
Kod EAN 8018294013592
BLOZ 7 9087295
Grupa produktów Inhalatory dziecięce
Marka FLAEM
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,8 μm tryb "standardowy", 4,0 μm tryb "high speed"
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 62% tryb "standardowy", 63 % tryb "high speed"
Średni czas nebulizacji 2 ml leku nieco ponad 6 minut w trybie "szybkim", 8 minut w trybie "standardowym"
Tryb pracy ciągły
Głośność ok. 54 dB (A)
Szybkość nebulizacji/podawania 0,25 ml tryb "standardowy", 0,32 ml tryb "high speed"
Wydajność kompresora 9 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 9 l/min
Ciśnienie robocze z nebulizatora 0,6 bar
Ciśnienie maksymalne (bar) 1,8 ± 0,3 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 1,1 kg
Wymiary 13,5 x 15,5 x 11
Zasilanie Sieciowe
Dodatkowe informacje Akcesoria mogą być sterylizowane sterylizatorem parowym zgodnym z normą EN 13060
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.