TOW004422 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/g/i/gimma_tobi_1.jpg GIMA GIMA 28233
TOW004422
Ocena
5/5
Podziel się
5 504
5504.00
00
PLN
Cena Netto: 5 096,30 PLN

Wyróżniki

Ssak szpitalny Mobilny Pojemniki zbiorcze 2 x 4 litry Przeciwbakteryjne filtry hydrofobowe 99 %

Opis

Ssak szpitalny. Ssak Tobi Hospital jest urządzeniem dedykowanym do użytku klinicznego. Na salach operacyjnych oraz zabiegowych. Przepływ 90 L/min gwarantuje wysoką skuteczność i szybkość odsysania nawet masywnych ilości płynów, w tym krwi. Ssak jest przystosowany jest do pracy ciągłej. Posiada regulację siły ssania – miernik regulowania próżni 1 bar. Urządzenie posiada II klasę A. Mobilny. Ssak ma wybudowane cztery antystatyczne kółka, z których dwa z hamulcami. Dzięki czemu z łatwością może być transportowany z jednej sali do drugiej, bez użycia siły. Dostępny rónież w wersji z wyłącznikiem nożnym. Pojemniki zbiorcze 2 x 4 litry. W zestawie znajdują się dwa pojemniki – 2 x 4 litry. Przy napełnieniu pierwszego zbiornika, następuje automatyczne przełączenie do drugiego pojemnika. Zbiorniki zabezpieczone są filtrami, które zapobiegają przepełnieniu – zawór bezpieczeństwa w każdej pokrywie. Wykonane z Makrolonu, odporne na uszkodzenia. Pojemniki wielokrotnego użytku mogą być czyszczone w autoklawie. Pojemniki są skalowane. Przeciwbakteryjne filtry hydrofobowe 99 %. Wysokiej jakości filtr bakteryjny, skutecznie ogranicza ryzyko przenoszenia zakażeń między pacjentami. Ważne by osoba odpowiedzialna za konserwację ssaka, wcześniej dokładnie zapoznała się z instrukcją obsługi. Producent zapewnia 99% skuteczność w walce z zakażeniami przenoszonym przez drobnoustroje, tylko wówczas kiedy dokładnie stosujemy się do zaleceń fabrycznych. Instrukcja obsługi w języku: angielskim francuskim niemieckim włoskim hiszpańskim

Ssak szpitalny.

Ssak Tobi Hospital jest urządzeniem dedykowanym do użytku klinicznego. Na salach operacyjnych oraz zabiegowych. Przepływ 90 L/min gwarantuje wysoką skuteczność i szybkość odsysania nawet masywnych ilości płynów, w tym krwi. Ssak jest przystosowany jest do pracy ciągłej. Posiada regulację siły ssania – miernik regulowania próżni 1 bar. Urządzenie posiada II klasę A.

Mobilny.

Ssak ma wybudowane cztery antystatyczne kółka, z których dwa z hamulcami. Dzięki czemu z łatwością może być transportowany z jednej sali do drugiej, bez użycia siły. Dostępny rónież w wersji z wyłącznikiem nożnym.

Pojemniki zbiorcze 2 x 4 litry.

W zestawie znajdują się dwa pojemniki – 2 x 4 litry. Przy napełnieniu pierwszego zbiornika, następuje automatyczne przełączenie do drugiego pojemnika. Zbiorniki zabezpieczone są filtrami, które zapobiegają przepełnieniu – zawór bezpieczeństwa w każdej pokrywie. Wykonane z Makrolonu, odporne na uszkodzenia. Pojemniki wielokrotnego użytku mogą być czyszczone w autoklawie. Pojemniki są skalowane.

Przeciwbakteryjne filtry hydrofobowe 99 %.

Wysokiej jakości filtr bakteryjny, skutecznie ogranicza ryzyko przenoszenia zakażeń między pacjentami. Ważne by osoba odpowiedzialna za konserwację ssaka, wcześniej dokładnie zapoznała się z instrukcją obsługi. Producent zapewnia 99% skuteczność w walce z zakażeniami przenoszonym przez drobnoustroje, tylko wówczas kiedy dokładnie stosujemy się do zaleceń fabrycznych. Instrukcja obsługi w języku:

  • angielskim
  • francuskim
  • niemieckim
  • włoskim
  • hiszpańskim

Dane techniczne

SKU TOW004422
Kod EAN 8023279282337
Grupa produktów Ssaki
Marka GIMA
Tryb pracy Praca ciągła
Napięcie 230 V - 50/60 Hz
Zakres regulacji siły ssania 0-0.90 bar
Maksymalne zassanie 90 l/min
Materiał pojemnika na wydzielinę makronylon 2 x 4 L
Głośność brak danych
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Ostatnio oglądane

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.