Gogle ochronne 3M Fahrenheit

Gogle ochronne 3M Fahrenheit
SKU
TOW015106
114,00 zł
Kup na raty 11.4zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot

Gogle ochronne 3M Fahrenheit

Poszukując specjalistycznych gogli, warto zwrócić uwagę na okulary ochronne 3M – u nas dostępne w bardzo dobrej cenie. Wyróżniają się niezwykłą wszechstronnością zastosowania i pieczołowitym wykonaniem. Można je z powodzeniem stosować razem z hełmami wraz z pianką. Warto zapoznać się z ich cechami szczegółowo, aby być świadomym, że okulary ochronne 3M to naprawdę jeden z najlepszych wyborów wśród produktów tej klasy.

Okulary ochronne 3M – uniwersalne i wysokiej jakości

Jedną z najważniejszych cech, która wyróżnia okulary ochronne 3M na tle innych, jest wzbogacenie ich o specjalistyczny kanał zlokalizowany z boku ramy. To dzięki niemu przystosowanie okularów do skroni staje się dziecinnie łatwe, a w efekcie tego używanie gogli naprawdę komfortowe.

Z jakimi elementami te gogle ochronne są w pełni kompatybilne?

  • jednorazowe maski,

  • półmaski,

  • soczewki kontaktowe.

Zatem jak widać, prezentowane gogle ochronne są bardzo uniwersalne w zastosowaniu. Wyróżnia je też bardzo dobry stosunek ceny do jakości, co jest znakiem rozpoznawczym ich producenta.

Gogle ochronne od M3 – zaufaj tej klasie wykonania!

Jednym z bardzo mocnych atutów zapewnianych przez te gogle ochronne jest ich 25 mm pasek. Dzięki temu, że jest szeroki i elastyczny, wykonany z wysokiej jakości nylonu – można mieć pewność jego bezproblemowego dostosowania się do każdej powierzchni. Efekt ten potęgują obecne przy nim klamry z obrotowymi końcówkami. Te okulary ochronne nieparujące zostaną także docenione przez osoby noszące hełm – gdyż ich opływowy kształt pozwala tutaj na pełne dopasowanie.

Poza tym są to niezwykle nowoczesne, przyjemne w użytkowaniu i solidne okulary ochronne nieparujące o bardzo smukłej konstrukcji. Ich wysoki poziom uniwersalności w połączeniu z wszystkimi wymienionymi powyżej atutami sprawia, że te gogle ochronne należą do bardzo komfortowych rozwiązań ochrony oczu, przez co zostaną docenione nawet przez najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do osobistego przekonania się o ich wszystkich zaletach.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW015106
Kod EAN04046719707539
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gogle ochronne 3M Fahrenheit