KON000193 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/d/-/d-01.73.109-lampka_minic_1.jpg HEINE
KON000193
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
od 215
00
PLN
Promocja!
od 208 208.55
55
Cena Netto: 193,10 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 249,00 PLN

Special Price 208,55 PLN

Wyróżniki

Prosta i poręczna Żarówka ksenonowo-halogenowa Dodatkowa sztabka światła - pióro świetlne Unikatowa rękojeść

Opis

Prosta i poręczna. Latarka diagnostyczna HEINE mini- C. Jest najprostszą, podstawową i zarazem najatrakcyjniejszą finansowo propozycją. To wyjątkowo lekka, poręczna, elegancka i nowoczesna latarką. Żarówka ksenonowo-halogenowa. Wykorzystanym źródłem światła w HEINE mini C jest żarówka ksenonowo-halogenowa. Ten rodzaj źródła światła charakteryzuje się bardzo jasnym, skoncentrowanym światłem. Blisko o 100% jaśniejszym niż tradycyjna żarówka, dzięki czemu powstały obraz jest wyraźny. Dodatkowo dla podniesienia komfortu badania, bo światło było jeszcze bardziej jednorodne w latarce znajduje się specjalna bańka żarówki oraz precyzyjne pozycjonowany jej żarnik. Latarka emituje charakterystyczne białe światło, o wysokim wskaźniku odwzorowywania barw - zbliżone do światła dziennego. CRI - indeks odwzorowania koloru jest większy niż 98 w skali od 0 do 100, co gwarantuje optymalne odwzorowanie barw oraz. Zapewnia dobrą jakość obrazu. Jedną ze znaczących wad posiadania latarki z żarówką ksenonowo-halogenowa, jest fakt iż może się ona przepalić w najmniej odpowiednim momencie. Np. podczas sprawdzania objawu anizokori u poszkodowanego na miejscu wypadku czy na sali operacyjnej. Dodatkowo wymiana żarówki wiąże się również z kosztami finansowymi. Dodatkowa sztabka światła - pióro świetlne. latarka miniC może być rozbudowana o sztabkę świetlną. Dodatkowa sztabka przenosi światło na samą końcówkę, co pozwala na doświetlenie najtrudniejszych do zobaczenia zakamarków przewodu słuchowego. Dedykowane szczególnie dla protetyków słuchowych, zapewnią dodatkowe praktyczne doświetlenie. Unikatowa rękojeść. Rękojeść wykorzystana w latarkach mini-c jest dedykowana wyłącznie do tego modelu. Latarka jest wytrzymała, odporna na wstrząsy. Posiada funkcję automatycznego wyłączania. Dzięki czemu nie rozładuje nam się samoczynnie w kieszeni fartucha. Jest elegancka, główka chromowana, dostępna w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim.  

Prosta i poręczna.

Latarka diagnostyczna HEINE mini- C. Jest najprostszą, podstawową i zarazem najatrakcyjniejszą finansowo propozycją. To wyjątkowo lekka, poręczna, elegancka i nowoczesna latarką.

Żarówka ksenonowo-halogenowa.

Wykorzystanym źródłem światła w HEINE mini C jest żarówka ksenonowo-halogenowa. Ten rodzaj źródła światła charakteryzuje się bardzo jasnym, skoncentrowanym światłem. Blisko o 100% jaśniejszym niż tradycyjna żarówka, dzięki czemu powstały obraz jest wyraźny. Dodatkowo dla podniesienia komfortu badania, bo światło było jeszcze bardziej jednorodne w latarce znajduje się specjalna bańka żarówki oraz precyzyjne pozycjonowany jej żarnik. Latarka emituje charakterystyczne białe światło, o wysokim wskaźniku odwzorowywania barw - zbliżone do światła dziennego. CRI - indeks odwzorowania koloru jest większy niż 98 w skali od 0 do 100, co gwarantuje optymalne odwzorowanie barw oraz. Zapewnia dobrą jakość obrazu. Jedną ze znaczących wad posiadania latarki z żarówką ksenonowo-halogenowa, jest fakt iż może się ona przepalić w najmniej odpowiednim momencie. Np. podczas sprawdzania objawu anizokori u poszkodowanego na miejscu wypadku czy na sali operacyjnej. Dodatkowo wymiana żarówki wiąże się również z kosztami finansowymi.

Dodatkowa sztabka światła - pióro świetlne.

latarka miniC może być rozbudowana o sztabkę świetlną. Dodatkowa sztabka przenosi światło na samą końcówkę, co pozwala na doświetlenie najtrudniejszych do zobaczenia zakamarków przewodu słuchowego. Dedykowane szczególnie dla protetyków słuchowych, zapewnią dodatkowe praktyczne doświetlenie.

Unikatowa rękojeść.

Rękojeść wykorzystana w latarkach mini-c jest dedykowana wyłącznie do tego modelu. Latarka jest wytrzymała, odporna na wstrząsy. Posiada funkcję automatycznego wyłączania. Dzięki czemu nie rozładuje nam się samoczynnie w kieszeni fartucha. Jest elegancka, główka chromowana, dostępna w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim.

 

Dane techniczne

SKU KON000193
Kod EAN 4053755124619
Grupa produktów Latarki diagnostyczne
Marka HEINE
Gwarancja 5 lat
Rodzaj latarki diagnostyczna
Materiał wykonania Chromowana głowica, plastikowe wykończenie
Technologia żarówki / światła ksenonowo halogenowa
Odwzorowanie kolorów CRI 98
Zasilanie Baterie
Dodatkowe informacje Klips z automatycznym wyłącznikiem, jednorodne światło
Skład zestawu Latarka z bateriami typu AAA
Dodatkowe akcesoria Możliwość rozbudowania zestawu o sztabkę świetlną
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.