Filtruj wg
HEINE

Heine to marka założona przez Helmuta A. Heine. Założyciel i właściciel firmy, zakładając w 1946 roku HEINE Optotechnik miał jasną wizję: budować najwyższej jakości instrumenty diagnostyczne dostępne na świecie. Był przekonany, że jedynym sposobem uzyskania najbardziej wiarygodnej diagnozy na jak najwcześniejszym etapie jest użycie najlepszej jakości instrumentów diagnostycznych. 

Do dziś zgodnie z tą filozofią wybierając produkty marki Heine klienci mogą polegać na zaangażowaniu w jakość i precyzyjną diagnostykę wszystkich produktów HEINE. Marka szczyci się  wyjątkową funkcjonalnością i długiej trwałości swoich instrumentów. Wysoka jakość urządzeń marki Heine jest wynikiem mozolnej pracy specjalistów z zakładów produkcyjnych  w Gilching w Bawarii. Proces produkcyjne od poczatku przebiega w firmie  od projektowania i prototypowania po pakowanie. Zdecydowana większość surowców jest kupowana od regionalnych dostawców.

Marka Heine głównie zajmuje się produkcją medycznych przyrządów diagnostycznych. W katalogu produktów tej marki można znaleźć dermatoskopy, laryngoskopy, lupy, reflektory, przyrządy okulistyczne i inne urządzenia wykorzystywane w medycynie ogólnej. 

Wieloletnie doświadczenie marki Heine oraz połączenie z najnowocześniejszymi technologiami produkcyjnymi został doceniony w ponad 120 krajach na całym świecie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.