Koncentrator tlenu Philips Respironics EverFlo

Koncentrator tlenu z 5 letnią gwarancją
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW003019
3 305,00 zł
 • Czas wysyłki - 24 godzin
 • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
 • Ergonomiczny
 • Lekki i poręczny (specjalny uchwyt ułatwiający transport)
 • Ekonomiczny
 • pobór mocy ok 360 V
 • Bezpieczny
 • Cichy
 • zapewnia komfort terapii dla pacjenta Ogranicza koszty serwisowania i konserwacji
 • Certyfikat HME
 • 5 lat gwarancji

Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics EverFlo

Przenośny koncentrator tlenu Philips to bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenie medyczne do tlenoterapii w środowisku szpitalnym lub domowym. Podanie tlenu w większym stężeniu znacząco wpływa na komfort oddychania pacjenta, zapobiegając niedotlenieniu organizmu. Koncentrator tlenu Philips to niezawodny sprzęt wykorzystywany do tlenoterapii w przypadku takich schorzeń, jak m.in.: POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc, włóknienie płuc, astma oskrzelowa, mukowiscydoza, niewydolność krążeniowa, dławica piersiowa.

Tlenoterapia jest również wykorzystywana jako forma rehabilitacji po przebytych chorobach i/lub zabiegach, wspomaga leczenie bezsenności, alergii czy depresji. Koncentrator tlenu Philips Respironics EverFlo pracuje cicho i ma niski pobór mocy – ok. 360 V. Dużą zaletą koncentratora jest także szybkość i wydajność działania. Już po 30 minutach od włączenia sprzętu pacjentowi zostaje podane do 96% tlenu. Koncentrator w ciągu minuty może dostarczać od 0,5 do 5 l tlenu, a ekonomiczny kompresor gwarantuje żywotność urządzenia do 25 tys. godzin.

Certyfikowany koncentrator z 5-letnią gwarancją

Koncentrator tlenu Philips to certyfikowany sprzęt medyczny z 5-letnią gwarancją. Urządzenie zostało wyposażone w dwa filtry – antybakteryjny oraz wewnętrzny cząstek stałych do usuwania większych zanieczyszczeń i kurzu. Producent zaleca serwisowanie sprzętu raz na dwa lata oraz regularną konserwację. Niezawodność i ekonomiczność koncentratora Philips sprawiły, że jest on jednym z najpopularniejszych tego typu sprzętów do użytku domowego.

Przenośny koncentrator tlenu Philips to doskonała alternatywa dla butli z tlenem, a jego ergonomiczny kształt i lekkość (15 kg) umożliwiają przewożenie sprzętu w bagażniku samochodowym. Dołączona do zestawu ulotka informacyjna pozwala na bezpieczną obsługę sprzętu w warunkach domowych, jednak zarówno użytkowanie koncentratora, jak i ilość oraz długość tlenoterapii powinny zostać uzgodnione z lekarzem.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW003019
Wyrób medycznyTAK
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentPHILIPS
Autoryzowany przedstawiciel-
Wymiary58,4 x 38,1 x 24
Waga urządzenia15 kg
Napięcie zasilania230 VAC +/- 10%
Pobor mocy < 360 W
Koncentracja tlenu90 - 96%
Głośność43 dBA
OPI (Wskaźnik procent tlenu)Niski tlen: 82%, Bardzo niski tlen: < 70%
Ciśnienie wyjściowe5 - 7 psi (0,34 - 0,48 Bar)
Trwałość użycia25 tys godzin
Przepływ0.5-5 litra na minut