Koncentrator tlenu Philips Respironics EverFlo IKK

Koncentrator tlenu 5 lat gwarancji
SKU
TOW003020
3 289,00 zł
Kup na raty 328.9zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Ergonomiczny lekki i poręczny
  • Ekonomiczny
  • Cichy
  • Ogranicza koszty serwisowania i konserwacji
  • 5 lat gwarancji

Koncentrator EverFlo z 5 letnią gwarancją

jest niezawodnym wysokiej jakości sprzętem medycznym dedykowanym dla pacjentów dla których tlenoterapia jest źródłem życia. Warto zauważyć iż Koncentrator EverFlo służy do dostarczania dodatkowego tlenu osobom wymagającym terapii tlenowej. Urządzenie nie jest przeznaczone do podtrzymywania funkcji życiowych.

Ergonomiczny, wyjątkowo lekki i poręczny. 

Koncentrator  EverFlo IKK jest najlżejszym dostępnym stacjonarnym koncentratorem. Ma kompaktowy,ergonomiczny kształt który usprawnia  łatwy  transport posiada specjalny uchwyt ułatwiający transport. Koncentrator może być przewożony praktycznie w każdym bagażniku samochodu osobowego.

Cichy.

Zapewnia komfort terapii dla pacjenta. Koncentrator już po 30 min po włączeniu podaje pacjentowi do 96 % tlen. Jest bardzo cichy, poziom głośności jest poniżej 40 dB.

Ekonomiczny.

Jest najoszczędniejszym koncentratorem - pobór mocy < 300V dlatego też jest najpowszechniejszym koncentratorem wykorzystanym w leczeniu w domu pacjenta. EverFlo ma ponadto wyjątkowo trwały, ekonomiczny kompresor który gwarantuje żywotność ponad 25 tysięcy godzin. Koncentrator jest bezpieczny, łatwy w obsłudze, przy zachowaniu zasad bezpiecznego użytkowania (patrz ulotka informacyjna) nie stwarza potencjalnego zagrożenia dla otoczenia.

Ogranicza koszty serwisowania i konserwacji.

EverFlo ogranicza koszty serwisowania, ma tylko dwa filtry - wewnętrzny bakteryjny (który w środowisku w szpitalnym zaleca się by był wymieniany raz na dwa lata) oraz filtr zewnętrzny (odpowiada za filtrację kurzu i większych zanieczyszczeń), należy serwisować go raz na dwa lata, również w środowisku domowym.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW003020
Wymiary58,4 x 38,1 x 24 cm
Waga urządzenia15 kg
ZasilanieSieciowe
Napięcie zasilania230 VAC +/- 10%
Pobor mocy< 300 W
Koncentracja tlenu90 - 96%
Głośność< 40 dB
OPI (Wskaźnik procent tlenu)Niski tlen: 82%, Bardzo niski tlen: < 70%
Ciśnienie wyjściowe5 - 7 psi (0,34 - 0,48 Bar)
Trwałość użycia25 tys godzin
Przepływ0.5-5 l/min
Skład zestawucewnik do podawania tlenu przez nos, maska do podawania tlenu z drenem (przewodem powietrznym) w rozmiarze dla dorosłych (opcjonalnie można ją zamienić na maskę pediatryczną), nawilżacz,
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Koncentrator tlenu Philips Respironics EverFlo IKK