TOW014492 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/a/maseczka-wiazana-na-troki-4.jpg INNY CRW-E1000Z2AA2A0W
TOW014492
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Promocja
68
00
PLN
49
49.00
00
PLN
Cena Netto: 45,37 PLN

Wyróżniki

Tradycyjna Kształtka na nos Wysoka wydajność Bezpieczeństwo i komfort

Opis

Jednorazowa maska twarzowa z trokami Trójwarstwowa maska medyczna z wygodnymi do wiązania trokami. Produkt wykonany z wytrzymałej i bezpiecznej dla alergików włókniny polipropylenowej. Trójwarstwowa budowa gwarantuje skuteczną ochronę przed dostępem drobnoustrojów. Maski dostępne są w trzech kolorach: białym, niebieskim i zielonym. Trzy warstwy ochrony masek Każda maska twarzowa wykonana jest z trzech warstw o różnych gramaturach. • Warstwa zewnętrzna – zewnętrzny element wykonany z odpornego polipropylenu o gramaturze 14 g/m2. Zapewnia ona wysoką wygodę użytkowania oraz jest bezpieczny dla alergików. • Warstwa wewnętrzna – polipropylenowa część znajdująca się w głębi maski o gramaturze 22 g/m2. • Warstwa filtracyjna – zaawansowany element wyposażony w wydajny filtr wiskozowo-poliestrowy Melblown (gramatura 20 g/m2), skutecznie chroniący użytkownika przed dostępem bakterii. Wygodna w użytkowaniu maska twarzowa Dzięki zastosowaniu cienkiego drutu w polietylenowej otulinie, maska gwarantuje wysoki poziom szczelności oraz komfortu użytkowania. Pozwala to na jej noszenie przez wiele godzin. Długie, wykonane z polipropylenu o wysokiej gramaturze (40 g/m2) troki, są łatwe w wiązaniu. Skutecznie i solidnie przymocowują one maskę do twarzy, uniemożliwiając jej zsuwanie się. Maska twarzowa – pakowanie Oferowane maski twarzowe dostępne są w poręcznych, kartonowych pudełkach po 50 sztuk. Wyroby sklasyfikowane są w klasie 1 zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia. Wyroby wpisane do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Jednorazowa maska twarzowa z trokami

Trójwarstwowa maska medyczna z wygodnymi do wiązania trokami. Produkt wykonany z wytrzymałej i bezpiecznej dla alergików włókniny polipropylenowej. Trójwarstwowa budowa gwarantuje skuteczną ochronę przed dostępem drobnoustrojów. Maski dostępne są w trzech kolorach: białym, niebieskim i zielonym.

Trzy warstwy ochrony masek

Każda maska twarzowa wykonana jest z trzech warstw o różnych gramaturach.

• Warstwa zewnętrzna – zewnętrzny element wykonany z odpornego polipropylenu o gramaturze 14 g/m2. Zapewnia ona wysoką wygodę użytkowania oraz jest bezpieczny dla alergików.

• Warstwa wewnętrzna – polipropylenowa część znajdująca się w głębi maski o gramaturze 22 g/m2.

• Warstwa filtracyjna – zaawansowany element wyposażony w wydajny filtr wiskozowo-poliestrowy Melblown (gramatura 20 g/m2), skutecznie chroniący użytkownika przed dostępem bakterii.

Wygodna w użytkowaniu maska twarzowa

Dzięki zastosowaniu cienkiego drutu w polietylenowej otulinie, maska gwarantuje wysoki poziom szczelności oraz komfortu użytkowania. Pozwala to na jej noszenie przez wiele godzin.

Długie, wykonane z polipropylenu o wysokiej gramaturze (40 g/m2) troki, są łatwe w wiązaniu. Skutecznie i solidnie przymocowują one maskę do twarzy, uniemożliwiając jej zsuwanie się.

Maska twarzowa – pakowanie

Oferowane maski twarzowe dostępne są w poręcznych, kartonowych pudełkach po 50 sztuk.

Wyroby sklasyfikowane są w klasie 1 zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia.

Wyroby wpisane do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dane techniczne

SKU TOW014492
Marka INNY
Grupa produktów Maski chirurgiczne
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.