TOW001800 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/d/mdf505_mdf11_.jpg MDF MDF 505 / MDF 11
TOW001800
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
62
00
PLN
60
60.14
14
PLN
Cena Netto: 55,69 PLN

Wyróżniki

Młotek MDF 505 Taylor - "tomahawk Zmodyfikowana głowica Taylor - wersja podstawowa Cynkowa rękojeść Dożywotnia gwarancja

Opis

Młotek MDF 505 Taylor - tomahawk. Młotek neurologiczny typu Taylor został zaprojektowany przez lekarza medycyny Johna Madisona Taylora w 1888 roku. Ze względu na swój kształt zwany jest również " tomahawk." Młotek Taylor służy do badania głębokich odruchów ścięgnistych oraz wykrawania uszkodzeń w strukturach dróg korowo-rdzeniowych. Diagnozuje objawy z grupy tzw.odruchów piramidowych. Młotki neurologiczne pomagają w wykryciu nieprawidłowości w ośrodkowym i obwodowym układzie nerwowym. Zmodyfikowana głowica Taylor - wersja podstawowa. Instrument MDF został wykonany ręcznie z najwyższą precyzją. Tak by danie było komfortowe zarówno dla lekarza jaki i pacjenta. Model MDF 505 Taylor to wersja podstawowa. Idealnie sprawdzi się w rękach stażysty czy studenta. Młotek jest wyjątkowo lekki, waży jedynie 59 g. Gwarantuje to, iż w  trakcie badania pacjenta nie będzie odczuwał nieprzyjemnych doznań bólowych. Głowica wykonana jest z termoplastycznej gumy, nie zawiera lateksu.  Delikatny materiał i zaokrąglona końcówka głowicy pozwalają na precyzyjne uderzenie podczas badania. Z powodzeniem ten model może być również wykorzystywany do opukiwania klatki piersiowej i brzucha. Cynkowa rękojeść. Rękojeść w tym modelu wykonana jest ze stopu cynku. Jest precyzyjnie zbilansowana, dzięki czemu mamy zapewnioną pełną kontrolę nad siłą uderzenia. Spiczaste zakończenie pozwala na badanie odruchów powierzchniowych ( odruchy: podeszwowe, brzuszne ). Dożywotnia gwarancja. Produkt posiada dożywotnią gwarancję.

Młotek MDF 505 Taylor - tomahawk.

Młotek neurologiczny typu Taylor został zaprojektowany przez lekarza medycyny Johna Madisona Taylora w 1888 roku. Ze względu na swój kształt zwany jest również " tomahawk." Młotek Taylor służy do badania głębokich odruchów ścięgnistych oraz wykrawania uszkodzeń w strukturach dróg korowo-rdzeniowych. Diagnozuje objawy z grupy tzw.odruchów piramidowych. Młotki neurologiczne pomagają w wykryciu nieprawidłowości w ośrodkowym i obwodowym układzie nerwowym.

Zmodyfikowana głowica Taylor - wersja podstawowa.

Instrument MDF został wykonany ręcznie z najwyższą precyzją. Tak by danie było komfortowe zarówno dla lekarza jaki i pacjenta. Model MDF 505 Taylor to wersja podstawowa. Idealnie sprawdzi się w rękach stażysty czy studenta. Młotek jest wyjątkowo lekki, waży jedynie 59 g. Gwarantuje to, iż w  trakcie badania pacjenta nie będzie odczuwał nieprzyjemnych doznań bólowych. Głowica wykonana jest z termoplastycznej gumy, nie zawiera lateksu.  Delikatny materiał i zaokrąglona końcówka głowicy pozwalają na precyzyjne uderzenie podczas badania. Z powodzeniem ten model może być również wykorzystywany do opukiwania klatki piersiowej i brzucha.

Cynkowa rękojeść.

Rękojeść w tym modelu wykonana jest ze stopu cynku. Jest precyzyjnie zbilansowana, dzięki czemu mamy zapewnioną pełną kontrolę nad siłą uderzenia. Spiczaste zakończenie pozwala na badanie odruchów powierzchniowych ( odruchy: podeszwowe, brzuszne ).

Dożywotnia gwarancja.

Produkt posiada dożywotnią gwarancję.

Dane techniczne

SKU TOW001800
Kod EAN 6940211612514
Grupa produktów Młotki neurologiczne
Kolor (MDF) czarny (MDF 11)
Marka MDF
Waga urządzenia 59 g
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja MDF Młotek neurologiczny

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.