MDF 555 Troemner

Młotek neurologiczny Troemner
SKU
TOW001809
295,00 zł
Kup na raty 29.5zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Młotek neurologiczny Troemner MDF 555
  • Uniwersalny i trwały
  • Precyzyjna głowica
  • Wyważona rękojeść bez lateksu
  • Dożywotnia gwarancja.

Młotek neurologiczny Troemner MDF 555.

Młotek MDF 555 to ręcznie wykonany instrument najwyższej jakości. Służy do badania głębokich odruchów ścięgnistych oraz wykrywania uszkodzeń w strukturach dróg korowo-rdzeniowych. Diagnozuje objaw z grupy tzw.odruchów piramidowych. Odruch ten jest dodatni w następstwie uszkodzenia drógi piramidowej. Przy badaniu, pacjent uderzony trzonem  młotka w powierzchnię dłoniową palca II lub III  zgona wszystkie palce. 

Uniwersalny i trwały.

Młotek Troemner MDF 555 został ręcznie wykonywany. Od roku 1971 instrumenty MDF są wytwarzane przez mistrzów w tradycyjnej manufakturze MDF. Dzięki dwustronnej głowicy, młotek neurologiczny Troemner MDF 555 dedykowany jest do badania dorosłych i dzieci. Ten popularny młotek został zaprojektowany przez lekarza medycyny Ernsta L.O. Troemnera, dyrektora Szpitala Neurologicznego w St. George i profesora na Uniwersytecie w Hamburgu.

Precyzyjna głowica. 

MDF 555 posiada idealnie wyważoną głowicę, która dodatkowo jest wyposażona w dużą i małą końcówkę. Głowica jest wykonana z delikatnego tworzywa TPR. Jest bardzo precyzyjna, została zaprojektowana tak, by przy badaniu pacjent nie odczuwał nieprzyjemnych odczuć bólowych.

Wyważona rękojeść. 

Uchwyt  w modelu MDF 555 jest doskonale zrównoważona i precyzyjnie zbilansowana. Dzięki czemu mamy zapewniona pełną kontrolę nad siłą uderzenia. Spiczaste zakończenie pozwala na badanie odruchów powierzchniowych ( odruchy: podeszwowe, brzuszne ). 

Dożywotnia gwarancja.

Produkt posiada dożywotnią gwarancję.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaMDF
SKUTOW001809
PodatekVAT 8%
Kod EAN6940211613221
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentMDF
Autoryzowany przedstawiciel-
Ryzyka-
Zastosowanie-
Waga urządzenia159 g