KON000177 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/7/4/747mdf11black.jpg MDF
KON000177
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
od 93
00
PLN
CENA PROMOCYJNA
od 85 85
00
Cena Netto: 78,70 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 100,00 PLN

Special Price 85,00 PLN

Wyróżniki

Lekka dustronna głowica Wzmocniona membrana Wyjątkowo lekki Lira poza światłem przewodu Dożywotnia opieka gwarancyjna

Opis

Lekka dwustronna głowica. W modelu 747 MDF dysponujesz wyjątkowo lekką, dwustronną głowicą (membrana,lejek).Głowica wykonana z anodowanego aluminium i chromowanego mosiądzu, zapewnia dobre parametry akustyczne i tradycyjne metody osłuchiwania za pośrednictwem membrany i lejka.Dla ułatwienie identyfikacji aktywnego kanału dźwiękowego, na zewnętrznej części głowicy umieszczono zielony punku. Już nie musisz zastanawiać się czy osłuchujesz w trybie membrany czy lejka. Wzmocniona membrana. Głowica w modelu MDF 747 dodatkowo jest wyposażona w bardzo cienką membranę, ułatwia ona wykrywanie dźwięków o wysokiej częstotliwości. Membrana jest wykonana z ultra-czułego włókna wzmacniającego dźwięk. Idealna szczelność membrany zapewniona jest dzięki pierścieniowi podtrzymującemu (Diaphragm Retaining Ring), który tworzy optymalne wzmocnienie i wysoką częstotliwość transmisji tonów serca i płuc o częstotliwościach od 100 to 1000 Hz. Bardzo duży lejek z nieziębiącym pierścieniem zapewnia doskonałe wzmocnienie akustyczne i izolację dla dźwięków o niskiej częstotliwości. Membrana jest wypukła z wytrzymałym pierścieniem podtrzymującym, wykonanym z nieziębiącego tworzywa PVC dla lepszego komfortu pacjenta. Lejek, zwieńczony jest dużym pierścieniem dzwonem - non - chill. Zapewnia on większą izolację dźwiękową, wzmocnienie niskich częstotliwości. To podnosi komfort pracy dla lekarza. Wyjątkowo lekki. Cechą charakterystyczna tego stetoskopu jest waga. Ten model jest wyjątkowo lekki i poręczny. Nie odczuwasz ciężaru i dyskomfortu spowodowanego całodniowym noszeniem aparatu na szyji. Lira poza światłem przewodu. Lira w stetoskopie MDF 747 została umieszczona poza światłem przewodu. Jej rozmiar jest regulowany indywidualnie dla Twoich potrzeb. Wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Dożywotnia opieka gwarancyjna. Patrz art o stetoskopach MDF.  

Lekka dwustronna głowica.

W modelu 747 MDF dysponujesz wyjątkowo lekką, dwustronną głowicą (membrana,lejek).Głowica wykonana z anodowanego aluminium i chromowanego mosiądzu, zapewnia dobre parametry akustyczne i tradycyjne metody osłuchiwania za pośrednictwem membrany i lejka.Dla ułatwienie identyfikacji aktywnego kanału dźwiękowego, na zewnętrznej części głowicy umieszczono zielony punku. Już nie musisz zastanawiać się czy osłuchujesz w trybie membrany czy lejka.

Wzmocniona membrana.

Głowica w modelu MDF 747 dodatkowo jest wyposażona w bardzo cienką membranę, ułatwia ona wykrywanie dźwięków o wysokiej częstotliwości. Membrana jest wykonana z ultra-czułego włókna wzmacniającego dźwięk. Idealna szczelność membrany zapewniona jest dzięki pierścieniowi podtrzymującemu (Diaphragm Retaining Ring), który tworzy optymalne wzmocnienie i wysoką częstotliwość transmisji tonów serca i płuc o częstotliwościach od 100 to 1000 Hz. Bardzo duży lejek z nieziębiącym pierścieniem zapewnia doskonałe wzmocnienie akustyczne i izolację dla dźwięków o niskiej częstotliwości. Membrana jest wypukła z wytrzymałym pierścieniem podtrzymującym, wykonanym z nieziębiącego tworzywa PVC dla lepszego komfortu pacjenta. Lejek, zwieńczony jest dużym pierścieniem dzwonem - non - chill. Zapewnia on większą izolację dźwiękową, wzmocnienie niskich częstotliwości. To podnosi komfort pracy dla lekarza.

Wyjątkowo lekki.

Cechą charakterystyczna tego stetoskopu jest waga. Ten model jest wyjątkowo lekki i poręczny. Nie odczuwasz ciężaru i dyskomfortu spowodowanego całodniowym noszeniem aparatu na szyji.

Lira poza światłem przewodu.

Lira w stetoskopie MDF 747 została umieszczona poza światłem przewodu. Jej rozmiar jest regulowany indywidualnie dla Twoich potrzeb. Wykonana jest z chromowanego mosiądzu.

Dożywotnia opieka gwarancyjna.

Patrz art o stetoskopach MDF.

 

Dane techniczne

SKU KON000177
Kod EAN 6940211618424
Grupa produktów Stetoskopy internistyczne
Marka MDF
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana średnica 4,5 cm
Mała membrana / lejek średnica 3,3cm
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki miękkie
Długość całkowita 78 cm
Waga urządzenia 121g
Gwarancja Dożywotnia
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja MDF Stetoskop Programy serwisowe MDF

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.