TOW001892 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/d/mdf767-mdf10-malibu.jpg MDF MDF 767 / MDF 10
TOW001892
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
205
00
PLN
193
193.00
00
PLN
Cena Netto: 178,70 PLN
Wybrany wariantMDF 767 Rappaport Niebieski
 1. niebieski (MDF 10)

  MDF 767 Rappaport Niebieski
 2. granatowy (MDF 4)

  MDF 767 Rappaport -granatowy (MDF 4)
 3. czarny (MDF 11)

  MDF 767 Rappaport -czarny (MDF 11)
 4. BlackOut

  MDF 767 Rappaport -BlackOut
 5. fiolet (MDF 8)

  MDF 767 Rappaport -fiolet (MDF 8)
 6. burgund (MDF 17)

  MDF 767 Rappaport Burgund

Wyróżniki

Dwa niezależne przewody Dwustronna głowica Regulowana lira AccuFit Komfortowe oliwki Unikalny program serwisowy

Opis

Klasyczny stetoskop typu Rappaport. To określenie informuje nas iż stetoskop posiada dwa niezależne przewody akustyczne Podwójny kanał poprawia jakość odsłuchu. Powoduje, iż do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych. Lepsza akustyka znacznie ponosi jakość przeprowadzonego badania, zapewnia trafniejszą ocenę stanu zdrowia pacjenta. Dlatego MDF 767 jest często wybierany przez specjalistów, doskonale spełnia wysokie wymagania diagnostyczne. Stetoskop umożliwia precyzyjna diagnostykę nawet drobnych cichych szmerów. Dodatkowo ten model posiada najdłuższy przewód - ma aż 78 cm, dzięki czemu z łatwością osłuchasz pacjenta nawet z dużej odległości czy w niekomfortowych warunkach pracy. Nie ześlizguje się z szyji. Przewód jest wykonany bez lateksu, z tworzywa o dużej gęstości. Nie kruszeje i nie skleja się. Dwustronna głowica stetoskopu MDF MDF 767 wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku. Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki. Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin. Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF: w pełni obrotowy zawór akustyczny precyzyjnie, ręcznie wykonany  program dożywotnich części zamiennych miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin membrana wykonana została z ultra-czułego włókna , dodatkowo wzmacnia dźwięk Dożywotnia gwarancja producenta. Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator.

Klasyczny stetoskop typu Rappaport.

To określenie informuje nas iż stetoskop posiada dwa niezależne przewody akustyczne Podwójny kanał poprawia jakość odsłuchu. Powoduje, iż do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych. Lepsza akustyka znacznie ponosi jakość przeprowadzonego badania, zapewnia trafniejszą ocenę stanu zdrowia pacjenta. Dlatego MDF 767 jest często wybierany przez specjalistów, doskonale spełnia wysokie wymagania diagnostyczne. Stetoskop umożliwia precyzyjna diagnostykę nawet drobnych cichych szmerów. Dodatkowo ten model posiada najdłuższy przewód - ma aż 78 cm, dzięki czemu z łatwością osłuchasz pacjenta nawet z dużej odległości czy w niekomfortowych warunkach pracy. Nie ześlizguje się z szyji. Przewód jest wykonany bez lateksu, z tworzywa o dużej gęstości. Nie kruszeje i nie skleja się.

Dwustronna głowica stetoskopu MDF

MDF 767 wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku.

Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki.

Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin.

Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF:

 • w pełni obrotowy zawór akustyczny
 • precyzyjnie, ręcznie wykonany 
 • program dożywotnich części zamiennych
 • miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin
 • membrana wykonana została z ultra-czułego włókna , dodatkowo wzmacnia dźwięk

Dożywotnia gwarancja producenta.

Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator.

Dane techniczne

SKU TOW001892
Kod EAN 6940211619131
Grupa produktów Stetoskopy specjalistyczne
Kolor (MDF) niebieski (MDF 10)
Marka MDF
Rodzaj stetoskopu Kardiologiczny
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana średnica 4,5cm
Mała membrana / lejek średnica 3,3cm
Przewód (lira) dwukanałowy
Oliwki miękkie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja MDF Stetoskop Programy serwisowe MDF

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.