TOW001888 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/d/mdf767-mdf-allblack.jpg MDF MDF 767 / BO
TOW001888
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
221
00
PLN
193
193.00
00
PLN
Cena Netto: 178,70 PLN
Wybrany wariantMDF 767 Rappaport -BlackOut
 1. BlackOut

  MDF 767 Rappaport -BlackOut
 2. granatowy (MDF 4)

  MDF 767 Rappaport -granatowy (MDF 4)
 3. czarny (MDF 11)

  MDF 767 Rappaport -czarny (MDF 11)
 4. fiolet (MDF 8)

  MDF 767 Rappaport -fiolet (MDF 8)
 5. burgund (MDF 17)

  MDF 767 Rappaport Burgund
 6. niebieski (MDF 10)

  MDF 767 Rappaport Niebieski

Wyróżniki

Dwa niezależne przewody Dwustronna głowica Regulowana lira AccuFit Komfortowe oliwki Unikalny program serwisowy

Opis

Dwa niezależne przewody. Posiada dwa niezależne przewody akustyczne, dzięki podwójnemu kanałowi do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych. Dwustronna głowica. MDF 767 wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku. Przewód wykonany bez użycia lateksu. Ponadto przewód wykonany jest z niekruszejącego i nie sklejającego się tworzywa PVC niezawierającego lateksu, o dużej gęstości. Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki. Regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Umożliwiają one użytkownikowi możliwość długiej, nieprzerwanej i wygodnej pracy. Unikalny program serwisowy. Każdy nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator. Dostępny w kliku wariantach kolorystycznych.

Dwa niezależne przewody.

Posiada dwa niezależne przewody akustyczne, dzięki podwójnemu kanałowi do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych.

Dwustronna głowica.

MDF 767 wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku.

Przewód wykonany bez użycia lateksu.

Ponadto przewód wykonany jest z niekruszejącego i nie sklejającego się tworzywa PVC niezawierającego lateksu, o dużej gęstości.

Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki.

Regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Umożliwiają one użytkownikowi możliwość długiej, nieprzerwanej i wygodnej pracy.

Unikalny program serwisowy.

Każdy nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator.

Dostępny w kliku wariantach kolorystycznych.

Dane techniczne

SKU TOW001888
Kod EAN 6940211619155
Grupa produktów Stetoskopy specjalistyczne
Kolor (MDF) BlackOut
Marka MDF
Rodzaj stetoskopu Kardiologiczny
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana średnica 4,5cm
Mała membrana / lejek średnica 3,3cm
Przewód (lira) dwukanałowy
Oliwki miękkie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja MDF Stetoskop Programy serwisowe MDF

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.