MDF 767 Rappaport Niebieski

Stetoskop internistyczny
SKU
TOW001892
258,00 zł
 • Czas wysyłki - 24 godzin
 • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
 • Dwa niezależne przewody
 • Dwustronna głowica
 • Regulowana lira AccuFit
 • Program serwisowy

Klasyczny stetoskop typu Rappaport.

To określenie informuje nas iż stetoskop posiada dwa niezależne przewody akustyczne Podwójny kanał poprawia jakość odsłuchu. Powoduje, iż do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych. Lepsza akustyka znacznie ponosi jakość przeprowadzonego badania, zapewnia trafniejszą ocenę stanu zdrowia pacjenta. Dlatego MDF 767 jest często wybierany przez specjalistów, doskonale spełnia wysokie wymagania diagnostyczne. Stetoskop umożliwia precyzyjna diagnostykę nawet drobnych cichych szmerów. Dodatkowo ten model posiada najdłuższy przewód - ma aż 78 cm, dzięki czemu z łatwością osłuchasz pacjenta nawet z dużej odległości czy w niekomfortowych warunkach pracy. Nie ześlizguje się z szyji. Przewód jest wykonany bez lateksu, z tworzywa o dużej gęstości. Nie kruszeje i nie skleja się.

Dwustronna głowica stetoskopu MDF

MDF 767 wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku.

Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki.

Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin.

Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF:

 • w pełni obrotowy zawór akustyczny
 • precyzyjnie, ręcznie wykonany 
 • program dożywotnich części zamiennych
 • miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin
 • membrana wykonana została z ultra-czułego włókna , dodatkowo wzmacnia dźwięk

Dożywotnia gwarancja producenta.

Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaMDF
SKUTOW001892
PodatekVAT 8%
Kod EAN6940211619131
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentMDF Instruments
Autoryzowany przedstawicielMT Promedt Consulting GmbH
Ryzyka-
Kolor (MDF)niebieski (MDF 10)
Rodzaj stetoskopuKardiologiczny
Technologia głowicydwustronna
Duża membranaśrednica 4,5cm
Mała membrana / lejekśrednica 3,3cm
Przewód (lira)dwukanałowy
Oliwkimiękkie