KON000175 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/d/mdf767x-mdf08-fioletowy_1.jpg MDF
KON000175
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
od 288
00
PLN
CENA PROMOCYJNA
od 259 259
00
Cena Netto: 239,81 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 464,00 PLN

Special Price 259,00 PLN

Wyróżniki

Uniwersalny Deluxe Typ Rappaport Dwustronna głowica Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki Cechy charakterystyczne Dożywotnia gwarancja producenta

Opis

Uniwersalny stetoskopy typu Rappaport w wersji Deluxe. Stetoskop MDF 767X Deluxe Rappaport, to stetoskop dwukanałowy 2w1 z podwójną głowicą dla dzieci i dla dorosłych. Idealnie sprawdzi się w gabinecie lekarza medycyny rodzinnej. Podwójny przewód akustyczny rozgałęziający się z dwóch stron (przy lirze i przy głowicy) w kształcie X, zapewnia skuteczniejszą akustykę. Dzięki kształtowi X usłyszysz i rozróżnisz nawet najsłabsze tony serca. Jaki to stetoskop Rappaport? To określenie informuje nas iż stetoskop posiada dwa niezależne przewody akustyczne Podwójny kanał poprawia jakość odsłuchu. Powoduje, iż do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych. Lepsza akustyka znacznie ponosi jakość przeprowadzonego badania, zapewnia trafniejszą ocenę stanu zdrowia pacjenta. Dlatego MDF 767X jest często wybierany przez specjalistów, doskonale spełnia wysokie wymagania diagnostyczne.Stetoskop umożliwia precyzyjna diagnostykę nawet drobnych cichych szmerów. Dodatkowo ten model posiada najdłuższy przewód, ma aż 78 cm. dzięki czemu z łatwością osłuchasz pacjenta nawet z dużej odległości czy w niekomfortowych warunkach pracy. Nie ześlizguje się z szyji. Przewód jest wykonany bez lateksu, z tworzywa o dużej gęstości. Nie kruszeje i nie skleja się. Dwustronna głowica słuchawek Stetoskop MDF 767X wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku. Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki. Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin. Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF: w pełni obrotowy zawór akustyczny precyzyjnie, ręcznie wykonany  program dożywotnich części zamiennych miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin membrana wykonana została z ultra-czułego włókna, dodatkowo wzmacnia dźwięk Dożywotnia gwarancja producenta. Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator.

Uniwersalny stetoskopy typu Rappaport w wersji Deluxe.

Stetoskop MDF 767X Deluxe Rappaport, to stetoskop dwukanałowy 2w1 z podwójną głowicą dla dzieci i dla dorosłych. Idealnie sprawdzi się w gabinecie lekarza medycyny rodzinnej. Podwójny przewód akustyczny rozgałęziający się z dwóch stron (przy lirze i przy głowicy) w kształcie X, zapewnia skuteczniejszą akustykę. Dzięki kształtowi X usłyszysz i rozróżnisz nawet najsłabsze tony serca.

Jaki to stetoskop Rappaport?

To określenie informuje nas iż stetoskop posiada dwa niezależne przewody akustyczne Podwójny kanał poprawia jakość odsłuchu. Powoduje, iż do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych. Lepsza akustyka znacznie ponosi jakość przeprowadzonego badania, zapewnia trafniejszą ocenę stanu zdrowia pacjenta. Dlatego MDF 767X jest często wybierany przez specjalistów, doskonale spełnia wysokie wymagania diagnostyczne.Stetoskop umożliwia precyzyjna diagnostykę nawet drobnych cichych szmerów. Dodatkowo ten model posiada najdłuższy przewód, ma aż 78 cm. dzięki czemu z łatwością osłuchasz pacjenta nawet z dużej odległości czy w niekomfortowych warunkach pracy. Nie ześlizguje się z szyji. Przewód jest wykonany bez lateksu, z tworzywa o dużej gęstości. Nie kruszeje i nie skleja się.

Dwustronna głowica słuchawek

Stetoskop MDF 767X wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku.

Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki.

Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin.

Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF:

  • w pełni obrotowy zawór akustyczny
  • precyzyjnie, ręcznie wykonany 
  • program dożywotnich części zamiennych
  • miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin
  • membrana wykonana została z ultra-czułego włókna, dodatkowo wzmacnia dźwięk

Dożywotnia gwarancja producenta.

Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator.

Dane techniczne

SKU KON000175
Kod EAN 6940211619537
Grupa produktów Stetoskopy specjalistyczne
Marka MDF
Rodzaj stetoskopu Kardiologiczny
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana średnica 4,5 cm
Mała membrana / lejek średnica 3,3cm
Przewód (lira) dwukanałowy
Oliwki miękkie
Długość całkowita 78 cm
Gwarancja Dożywotnia
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja MDF Stetoskop Programy serwisowe MDF

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.