MDF 767X Fioletowy

Stetoskop kardiologiczny
SKU
TOW001905
297,00 zł
 • Czas wysyłki - 24 godzin
 • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
 • Dwa kanały połączone w jeden przewód
 • Dwustronna głowica
 • Regulowana lira AccuFit i oliwki
 • Przewód wykonany bez użycia lateksu

Uniwersalny stetoskopy typu Rappaport w wersji Deluxe.

Stetoskop MDF 767X Deluxe Rappaport, to stetoskop dwukanałowy 2w1 z podwójną głowicą dla dzieci i dla dorosłych. Idealnie sprawdzi się w gabinecie lekarza medycyny rodzinnej. Podwójny przewód akustyczny rozgałęziający się z dwóch stron (przy lirze i przy głowicy) w kształcie X, zapewnia skuteczniejszą akustykę. Dzięki kształtowi X usłyszysz i rozróżnisz nawet najsłabsze tony serca.

Jaki to stetoskop Rappaport?

To określenie informuje nas iż stetoskop posiada dwa niezależne przewody akustyczne Podwójny kanał poprawia jakość odsłuchu. Powoduje, iż do uszu docierają dwa niezależne niezakłócone sygnały, co znacząco przyczynia się do podwyższenia walorów osłuchowych. Lepsza akustyka znacznie ponosi jakość przeprowadzonego badania, zapewnia trafniejszą ocenę stanu zdrowia pacjenta. Dlatego MDF 767X jest często wybierany przez specjalistów, doskonale spełnia wysokie wymagania diagnostyczne.Stetoskop umożliwia precyzyjna diagnostykę nawet drobnych cichych szmerów. Dodatkowo ten model posiada najdłuższy przewód, ma aż 78 cm. dzięki czemu z łatwością osłuchasz pacjenta nawet z dużej odległości czy w niekomfortowych warunkach pracy. Nie ześlizguje się z szyji. Przewód jest wykonany bez lateksu, z tworzywa o dużej gęstości. Nie kruszeje i nie skleja się.

Dwustronna głowica słuchawek

Stetoskop MDF 767X wyposażony jest w dwustronną głowicę. Obecność dużej membrany i lejka umożliwia klasyczne wysłuchiwanie wszystkich tonów klatki piersiowej i serca, a zatem tonów niskich jak i wysokich. Jeden z niewielu stetoskopów zapewniających pełną i elastyczną diagnostykę dźwięków i szmerów jest świetnym wyborem dla specjalistów medycyny. Głowica wyposażona jest w pełni obrotowy podwójny wyjściowy zawór akustyczny. Wszystkie części są osobno obrabiane i szlifowane i precyzyjnie dopasowywane. Rygorystyczna kontrola jakości i mechanizm zaworu zapewnia delikatne przełączanie zaworu i dokładną transmisję dźwięku.

Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki.

Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin.

Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF:

 • w pełni obrotowy zawór akustyczny
 • precyzyjnie, ręcznie wykonany 
 • program dożywotnich części zamiennych
 • miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin
 • membrana wykonana została z ultra-czułego włókna, dodatkowo wzmacnia dźwięk

Dożywotnia gwarancja producenta.

Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaMDF
SKUTOW001905
PodatekVAT 8%
Kod EAN6940211619520
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentMDF Instruments
Autoryzowany przedstawicielMT Promedt Consulting GmbH
Ryzyka-
ZastosowanieWyrób medyczny do diagnostyki służący do osłuchiwania pacjenta
Kolor (MDF)fiolet (MDF 8)
Rodzaj stetoskopuKardiologiczny
Technologia głowicydwustronna
Duża membranaśrednica 4,5 cm
Mała membrana / lejekśrednica 3,3cm
Przewód (lira)dwukanałowy
Oliwkimiekkie
Długość całkowita78 cm