TOW001940 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/i/-/i-stetoskop-mdf-777k-mdf-22k-gold-md-one-ze-stali-nierdzewnej.jpg MDF MDF 777K / MDF 11
TOW001940
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
535
00
518
518.9500
95
Cena Netto: 480,51 PLN

Wyróżniki

Nierdzewna głowica Dwustronna głowica Naprawdę długi przewód Innowacyjna technologia Oliwki SafetyLock Dożywotnia gwarancja producenta Pozłacana głowica i lira 22k

Opis

MDF 777K jest to ręcznie wykonany stetoskop z głowicą ze stali nierdzewnej, pozłacana lirą i głowicą, zapewniającą najlepsze parametry akustyczne. Dłuższy przewód niż w innych stetoskopach. Model 777 ma wyjątkowo długi przewód,co pozwala na osłuchiwanie pacjenta nawet w trudnych warunkach. Wykonano go z materiału o bardzo dużej gęstości - nie skleja się, nie kruszeje, nie zawiera lateksu. Pozłacan lira. Dwustronna głowica. Tradycyjny kształt dwustronnej głowicy, pełny rotacyjny zawór akustyczny, obecność otwartego lejka i membrany pozwalają na odsłuchiwanie zarówno tonów niskich jak i wysokich. Membrana jest wykonana z ultra-czułego włókna wzmacniającego dźwięk. Idealna szczelność membrany zapewniona jest dzięki pierścieniowi podtrzymującemu (Diaphragm Retaining Ring), który tworzy optymalne wzmocnienie i wysoką częstotliwość transmisji tonów serca i płuc o częstotliwościach od 100 to 1000 Hz. Membrana jest wypukła z wytrzymałym pierścieniem podtrzymującym wykonanym z nieziębiącego tworzywa PVC dla lepszego komfortu pacjenta.Głowica pozłacana. Innowacyjne technologie. Dodatkowe walory techniczne wpływające na komfort użytkowania to specjalnie opatentowana konstrukcji oparta na dwóch listkach sprężynujących ukrytych w przewodzie lira ErgoMax, dzięki temu rozwiązaniu stetoskop lepiej dopasowuje się do kształtu głowy, dzięki czemu użytkownik odczuwa mniejszy nacisk. Ma to niebagatelne znaczenie podczas intensywnego i męczącego dnia pracy lub nocy. Kolejnym rozwiązaniem jest piramidalna komora akustyczna (ACP), opatentowana stalowo-aluminiowa komora w kształcie piramidy znajdująca się w przewodzie akustycznym poniżej sprężyn liry, odpowiada za rozwarcie przewodu akustycznego w punkcie rozgałęzienia i maksymalizuje przepływ dźwięku do słuchawek.lność mocowania oliwek.

MDF 777K jest to ręcznie wykonany stetoskop z głowicą ze stali nierdzewnej, pozłacana lirą i głowicą, zapewniającą najlepsze parametry akustyczne.

Dłuższy przewód niż w innych stetoskopach.

Model 777 ma wyjątkowo długi przewód,co pozwala na osłuchiwanie pacjenta nawet w trudnych warunkach. Wykonano go z materiału o bardzo dużej gęstości - nie skleja się, nie kruszeje, nie zawiera lateksu. Pozłacan lira.

Dwustronna głowica.

Tradycyjny kształt dwustronnej głowicy, pełny rotacyjny zawór akustyczny, obecność otwartego lejka i membrany pozwalają na odsłuchiwanie zarówno tonów niskich jak i wysokich. Membrana jest wykonana z ultra-czułego włókna wzmacniającego dźwięk. Idealna szczelność membrany zapewniona jest dzięki pierścieniowi podtrzymującemu (Diaphragm Retaining Ring), który tworzy optymalne wzmocnienie i wysoką częstotliwość transmisji tonów serca i płuc o częstotliwościach od 100 to 1000 Hz. Membrana jest wypukła z wytrzymałym pierścieniem podtrzymującym wykonanym z nieziębiącego tworzywa PVC dla lepszego komfortu pacjenta.Głowica pozłacana.

Innowacyjne technologie.

Dodatkowe walory techniczne wpływające na komfort użytkowania to specjalnie opatentowana konstrukcji oparta na dwóch listkach sprężynujących ukrytych w przewodzie lira ErgoMax, dzięki temu rozwiązaniu stetoskop lepiej dopasowuje się do kształtu głowy, dzięki czemu użytkownik odczuwa mniejszy nacisk. Ma to niebagatelne znaczenie podczas intensywnego i męczącego dnia pracy lub nocy. Kolejnym rozwiązaniem jest piramidalna komora akustyczna (ACP), opatentowana stalowo-aluminiowa komora w kształcie piramidy znajdująca się w przewodzie akustycznym poniżej sprężyn liry, odpowiada za rozwarcie przewodu akustycznego w punkcie rozgałęzienia i maksymalizuje przepływ dźwięku do słuchawek.
lność mocowania oliwek.

Dane techniczne

SKU TOW001940
Kod EAN 6940211620519
Grupa produktów Stetoskopy internistyczne
Kolor (MDF) czarny (MDF 11)
Marka MDF
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana 4,9 cm
Mała membrana / lejek 3,6cm
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki miękkie
Długość całkowita 78 cm
Waga urządzenia 198g
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.