MDF 777K MD One Złote Wykończenie 22k

Stetoskop internistyczny lira i głowica w kolorze złota
SKU
TOW001940
697,00 zł
Kup na raty 69.7zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Nierdzewna głowica
  • Dwustronna głowica
  • Naprawdę długi przewód
  • Innowacyjna technologia
  • Oliwki SafetyLock
  • Dożywotnia gwarancja producenta
  • Pozłacana głowica i lira 22k

MDF 777K jest to ręcznie wykonany stetoskop z głowicą ze stali nierdzewnej, zapewniającą najlepsze parametry akustyczne.

 Lira i głowica w kolorze złota!

Dłuższy przewód niż w innych stetoskopach.

Model 777 ma wyjątkowo długi przewód,co pozwala na osłuchiwanie pacjenta nawet w trudnych warunkach. Wykonano go z materiału o bardzo dużej gęstości - nie skleja się, nie kruszeje, nie zawiera lateksu.

Dwustronna głowica.

Tradycyjny kształt dwustronnej głowicy, pełny rotacyjny zawór akustyczny, obecność otwartego lejka i membrany pozwalają na odsłuchiwanie zarówno tonów niskich jak i wysokich. Membrana jest wykonana z ultra-czułego włókna wzmacniającego dźwięk. Idealna szczelność membrany zapewniona jest dzięki pierścieniowi podtrzymującemu (Diaphragm Retaining Ring), który tworzy optymalne wzmocnienie i wysoką częstotliwość transmisji tonów serca i płuc o częstotliwościach od 100 to 1000 Hz. Membrana jest wypukła z wytrzymałym pierścieniem podtrzymującym wykonanym z nieziębiącego tworzywa PVC dla lepszego komfortu pacjenta

Innowacyjne technologie.

Dodatkowe walory techniczne wpływające na komfort użytkowania to specjalnie opatentowana konstrukcji oparta na dwóch listkach sprężynujących ukrytych w przewodzie lira ErgoMax, dzięki temu rozwiązaniu stetoskop lepiej dopasowuje się do kształtu głowy, dzięki czemu użytkownik odczuwa mniejszy nacisk. Ma to niebagatelne znaczenie podczas intensywnego i męczącego dnia pracy lub nocy. Kolejnym rozwiązaniem jest piramidalna komora akustyczna (ACP), opatentowana stalowo-aluminiowa komora w kształcie piramidy znajdująca się w przewodzie akustycznym poniżej sprężyn liry, odpowiada za rozwarcie przewodu akustycznego w punkcie rozgałęzienia i maksymalizuje przepływ dźwięku do słuchawek.
lność mocowania oliwek.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW001940
Kod EAN6940211620519
Kolor (MDF)czarny (MDF 11)
Rodzaj stetoskopuClassic / Internistyczny
Technologia głowicydwustronna
Duża membrana4,9 cm
Mała membrana / lejek3,6cm
Przewód (lira)jednokanałowy
Oliwkimiękkie
Długość całkowita78 cm
Waga urządzenia198g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MDF 777K MD One Złote Wykończenie 22k