KON000168 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/d/mdf787xp-s._swell.jpg MDF
KON000168
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
od 253
00
PLN
Promocja!
od 245 245.41
41
Cena Netto: 227,23 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 264,00 PLN

Special Price 245,41 PLN

Wyróżniki

Dedykowany dla niemowląt i noworodków Unikatowa głowica Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF Dożywotnia gwarancja producenta

Opis

Dedykowany dla niemowląt i noworodków. MDF 787 XP to ręcznie wykonany stetoskop dedykowany do osłuchiwania najmłodszych pacjentów: niemowląt i noworodków. W trosce o wysoki standard badania oraz uczucie komfortu dla lekarza i pacjenta został specjalnie zmodyfikowany. Umożliwia dokładne osłuchanie tonów serca, szmerów płucnych oraz tonów Korotkowa. Powstały dźwięk brzmi czysto bez zanieczyszczeń. Stetoskop MDF 787 XP to standard w diagnostyce neonatologicznej połączony z nie zrównaną wydajnością i trwałością. Unikatowa budowa głowicy. W stetoskopie MDF 787 XP ręcznie wykonana podwójna głowica sprosta nawet największym wyzwaniom diagnostycznym. W trosce o komfort i precyzję badania głowica w tym modelu została wyposażona w ultra cienką membranę, 2,3 cm szerokości. Dodatkowo jest ona nieznacznie podniesiona, co umożliwia dokładniejsze osłuchiwanie małych obszarów na ciele pacjenta. Dodatkowo, lejek zapewnia zwieszoną izolację dla niskich tonów. Głowica wykonana jest z mosiądzu, zewnętrzną część pokrywa ciepła obwódka. Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki. Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin. Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF: w pełni obrotowy zawór akustyczny precyzyjnie, ręcznie wykonany  program dożywotnich części zamiennych miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin membrana wykonana została z ultra-czułego włókna , dodatkowo wzmacnia dźwięk Dożywotnia gwarancja producenta. Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator. Patrz art o stetoskopach MDF.

Dedykowany dla niemowląt i noworodków.

MDF 787 XP to ręcznie wykonany stetoskop dedykowany do osłuchiwania najmłodszych pacjentów: niemowląt i noworodków. W trosce o wysoki standard badania oraz uczucie komfortu dla lekarza i pacjenta został specjalnie zmodyfikowany. Umożliwia dokładne osłuchanie tonów serca, szmerów płucnych oraz tonów Korotkowa. Powstały dźwięk brzmi czysto bez zanieczyszczeń. Stetoskop MDF 787 XP to standard w diagnostyce neonatologicznej połączony z nie zrównaną wydajnością i trwałością.

Unikatowa budowa głowicy.

W stetoskopie MDF 787 XP ręcznie wykonana podwójna głowica sprosta nawet największym wyzwaniom diagnostycznym. W trosce o komfort i precyzję badania głowica w tym modelu została wyposażona w ultra cienką membranę, 2,3 cm szerokości. Dodatkowo jest ona nieznacznie podniesiona, co umożliwia dokładniejsze osłuchiwanie małych obszarów na ciele pacjenta. Dodatkowo, lejek zapewnia zwieszoną izolację dla niskich tonów. Głowica wykonana jest z mosiądzu, zewnętrzną część pokrywa ciepła obwódka.

Regulowana lira AccuFit i komfortowe oliwki.

Ręcznie wykonana, regulowana lira AccuFit wykonana jest z chromowanego mosiądzu. Wyposażona jest w elastyczne oliwki MDF ComfortSeal. Miękkie oliwki gwarantują komfort pracy przez kilka godzin.

Cechy charakterystyczne dla wszystkich stetoskopów MDF:

  • w pełni obrotowy zawór akustyczny
  • precyzyjnie, ręcznie wykonany 
  • program dożywotnich części zamiennych
  • miękkie dopasowujące się oliwki MDF; ComfortSealTM zapewniają doskonałą akustykę i długotrwały komfort pracy, nawet przez kilka godzin
  • membrana wykonana została z ultra-czułego włókna , dodatkowo wzmacnia dźwięk

Dożywotnia gwarancja producenta.

Nabywca sprzętu MDF objęty jest dwoma unikatowymi programami serwisowymi: Free-Parts-for-Life (dożywotniej wymiany części zamiennych) oraz Free-Life-Time-Warranty (program dożywotniej gwarancji). Za darmo, do 2x na rok można wymieniać wpływające na walory użytkowe części zamienne, takie jak membrana, pierścień uszczelniający, oliwki czy identyfikator. Patrz art o stetoskopach MDF.

Dane techniczne

SKU KON000168
Kod EAN 6940211621035
Grupa produktów Stetoskopy pediatryczne i noworodkowe
Marka MDF
Rodzaj stetoskopu Infant / Noworodkowy
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana 2,3 cm (+/-2mm)
Mała membrana / lejek 2,05 cm (+/-2mm)
Przewód (lira) jednokanałowy
Długość całkowita 71 cm
Waga urządzenia 130 g (+/-5g)
Gwarancja Dożywotnia
Dodatkowe akcesoria 2 pary miękkich oliwek MDF ComfortSealTM, zapasowa membrana, identyfikator.
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja MDF Stetoskop Programy serwisowe MDF

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.