MDF 555P light

Młotek neurologiczny Troemner
SKU
TOW001811
237,00 zł
Kup na raty 23.7zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Młotek neurologiczny Troemner MDF 555
  • Uniwersalny i trwały
  • Precyzyjna lekka głowica
  • Wyważona rękojeść bez lateksu

Młotek neurologiczny Troemner MDF 555 P.

Młotek MDF 555P to ręcznie wykonany instrument najwyższej jakości. Służy do badania głębokich odruchów ścięgnistych oraz wykrywania uszkodzeń w strukturach dróg korowo-rdzeniowych. Diagnozuje objaw z grupy tzw.odruchów piramidowych. Odruch ten jest dodatni w następstwie uszkodzenia drógi piramidowej. Przy badaniu, pacjent uderzony trzonem młotka w powierzchnię dłoniową palca II lub III zgina wszystkie palce.

Uniwersalny i trwały.

Młotek Troemner MDF 555P został ręcznie wykonywany. Od roku 1971 instrumenty MDF są wytwarzane przez mistrzów w tradycyjnej manufakturze MDF. Jest to młotek wszechstronny 4w1 multifuncjonalny z podwójną głowicą. Dzięki dwustronnej głowicy, młotek neurologiczny Troemner MDF 555 P dedykowany jest do badania dorosłych i dzieci. Ten popularny młotek został zaprojektowany przez lekarza medycyny Ernsta L.O. Troemnera, dyrektora Szpitala Neurologicznego w St. George i profesora na Uniwersytecie w Hamburgu.

Precyzyjna lekka głowica.

MDF 555P posiada idealnie wyważoną głowicę, która dodatkowo jest wyposażona w dużą i małą końcówkę. Głowica jest wykonana z delikatnego tworzywa TPR. Jest bardzo precyzyjna, została zaprojektowana tak, by przy badaniu pacjent nie odczuwał nieprzyjemnych odczuć bólowych. Młotek w odróżnieniu od modelu MDF 555 jest lżejszy: 138 g, dzięki czemu badanie jest bardziej komfortowe zarówno dla lekarza jaki i pacjenta.

Wyważona rękojeść.

Uchwyt w modelu MDF 555 P jest doskonale zrównoważona i precyzyjnie zbalansowana. Dzięki czemu mamy zapewniona pełną kontrolę nad siłą uderzenia. Spiczaste zakończenie pozwala na badanie odruchów powierzchniowych ( odruchy: podeszwowe, brzuszne ).

Dożywotnia gwarancja.

Produkt posiada dożywotnią gwarancję.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaMDF
SKUTOW001811
PodatekVAT 8%
Kod EAN6940211613313
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentMDF
Autoryzowany przedstawiciel-
Ryzyka-
Zastosowanie-
Kolor (MDF)czarny (MDF 11)
Waga urządzenia138 g