TOW007733 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-connect-i-care-opakowanie-i-zestaw-cisnieniomierza-naramiennego.jpg MEDEL MEDEL 95164
TOW007733
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
191
00
PLN
185
185.27
27
PLN
Cena Netto: 171,55 PLN

Wyróżniki

IHB - Irregular Heartbeat Mankiet 22-44cm Pamięć 60 pomiarów dla 2 użytkowników Bluetooth technology Alarm w przypadku arytmii

Opis

Ciśnieniomierz z możliwością odczytu danych przy pomocy urządzeń typu smartfon lub tablet. Połączenia za pomocą programów z Google Play lub AppStore. Kliknij w odpowiednią ikonę iściągnij program na telefon lub tablet.           Medel iCare to ciśnieniomierz automatyczny, służący do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz pulsu. Ciśnieniomierz posiada możliwość zapamiętania ostatnich pomiarów.  Jego pamięć to 60 pomiarów dla dwóch użytkowników, a łatwość przełączania między użytkownikami niweluje możliwość pomyłki.   Kolorowa skala ciśnienia informuje użytkownika o poprawności jego ciśnienia. Szybko i sprawnie możesz sprawdzić czy Twoje ciśnienie mieści się w normach wyznaczonych przez lekarzy.  Komunikacja Bluetooth, pozwala na łatwy przekaz danych do urządzenia, monitorowanie i zapisywanie danych. Takie rozwiązanie to też łatwość dzielenia się wynikami ze sowim lekarzem. Koniec z codziennym zapisywaniem wyników - wszystko masz w telefonie!  Specjalna aplikacja stworzona przez firmę Medel, dostępna jest za darmo w sklepie Play (Android) oraz w App Store (iPhone)  Niezawodność i gwarancja. Ciśnienieomierz to Twój mały lekarz. Z ciśnienieniomierzem Medel iCare masz 5 lat spokoju.    Super duży wyświetlacz, pozwala na łatwy odczyt danych.     Uniwersalny powiększony mankiet 22-44cm.     Każdy pomiar posiada zapamiętaną datę oraz godzinę.        

Ciśnieniomierz z możliwością odczytu danych przy pomocy urządzeń typu smartfon lub tablet.

Połączenia za pomocą programów z Google Play lub AppStore. Kliknij w odpowiednią ikonę iściągnij program na telefon lub tablet.

         


Medel iCare to ciśnieniomierz automatyczny, służący do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz pulsu.

Ciśnieniomierz posiada możliwość zapamiętania ostatnich pomiarów. 

Jego pamięć to 60 pomiarów dla dwóch użytkowników, a łatwość przełączania między użytkownikami niweluje możliwość pomyłki. 

 Kolorowa skala ciśnienia informuje użytkownika o poprawności jego ciśnienia. Szybko i sprawnie możesz sprawdzić czy Twoje ciśnienie mieści się w normach wyznaczonych przez lekarzy.

 Komunikacja Bluetooth, pozwala na łatwy przekaz danych do urządzenia, monitorowanie i zapisywanie danych. Takie rozwiązanie to też łatwość dzielenia się wynikami ze sowim lekarzem. Koniec z codziennym zapisywaniem wyników - wszystko masz w telefonie!

 Specjalna aplikacja stworzona przez firmę Medel, dostępna jest za darmo w sklepie Play (Android) oraz w App Store (iPhone)

 Niezawodność i gwarancja. Ciśnienieomierz to Twój mały lekarz. Z ciśnienieniomierzem Medel iCare masz 5 lat spokoju. 

 

Super duży wyświetlacz, pozwala na łatwy odczyt danych. 

 

 Uniwersalny powiększony mankiet 22-44cm. 

 

 Każdy pomiar posiada zapamiętaną datę oraz godzinę. 

  

 

 

Dane techniczne

SKU TOW007733
Kod EAN 8057017951643
BLOZ 7 9085704
Certyfikat ESH Nie
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Pomiar przy pompowaniu Nie
Grupa produktów Ciśnieniomierze naramienne
Marka MEDEL
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru ramię
Rozmiar mankietu 22 - 44 cm
Pamięć urządzenia 2 x 60 pomiarów
Waga urządzenia 350 g (bez baterii)
Skład zestawu Etui, Ciśnieniomierz, Mankiet, Baterie
Zakres pomiaru 30 - 250 mmHg
Zakres pomiaru tętna 40 - 180 uderzeń na min
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia +/- 3 mmmHg
Dokładność wskazania tętna +/- 5%
Rodzaj baterii/zasilacza 4 baterie 1.5 V AAA
Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, F3, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca) , Kolorowa skala stopniowania wyników pomiaru, Kontrola poziomu zużycia baterii
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Ulotka Medel iCARE [EN] Instrukcja obsługi po polsku Powiadomienie URPLWMiPB

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.