Nebulizator, inhalator Medel Professional

Profesjonalny inhalator pneumatyczno-tłokowy z nebulizatorem do zatok
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW004563
324,00 zł
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • MMAD 0.8μm
  • Cicha praca 52 dBA
  • Tryb pracy: ciągły
  • Dwa nebulizatory w zestawie
  • Maski Soft Touch

Inhalator MEDEL – na choroby układu oddechowego

Inhalator Medel powstał z myślą o walce z chorobami układu oddechowego zarówno u osób starszych, jak i młodszych! To wysokiej jakości produkt, który charakteryzuje bardzo dobre wykonanie oraz wykorzystanie wyłącznie sprawdzonych i certyfikowanych komponentów. Propozycja Medel Professional posiada innowacyjny kompresor, który pozwala na nieprzerwaną pracę. Jest bardzo wszechstronny, a wszystko dzięki posiadaniu dwóch nebulizatorów, co pozwala na leczenie górnych, jak i dolnych dróg oddechowych. To rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w szpitalach i innych placówkach zdrowotnych, ale również w domu.

professional

Jak działa inhalator?

Inhalator i nebulizator to różne urządzenia, które się uzupełniają. Inhalacja polega na podawaniu leków, czy olejków albo ziół droga wziewną, natomiast nebulizacja to podawanie leków w formie aerozolu. Nebulizator służy do leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych poprzez przekształcenie postaci płynnej leku do postaci aerozolu. Taki lek podaje się prosto do dróg oddechowych.

Inhalator Medel to bardzo proste i ciche urządzenie, dlatego każdy powinien poradzić sobie z jego obsługą. Tłoczy on powietrze i wytwarza parę wodną lub aerozol z lekiem przez dołączony do zestawu wężyk.

Nebulizator Medel – najlepsza oferta na Novamed.pl

Dzięki dołączonej do zestawu specjalnej i wygodnej masce, w łatwy sposób można przeprowadzić zabieg nebulizacji – wdychania chłodnej mgiełki z odpowiednim lekarstwem. Nebulizator Medel pozwala na rozpylenie każdego rodzaju leku bez względu na jego ilość czy jakość. Produkt Medel posiada aż dwa nebulizatory, dlatego jest jeszcze bardziej wydajny niż jego konkurenci na rynku.

Warto wspomnieć również o tym, że do zestawu dołączone są zarówno maski dla dziecka, jak i dla dorosłych, dlatego lek będzie lepiej skoncentrowany w dopasowanej masce. Produkt jest niezwykle cichy i praktyczny i pozwala na komfortową inhalację.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów oraz szybką wysyłkę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW004563
Kod EAN8057017951407
BLOZ 79083438
Wyrób medycznyTAK
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentMEDEL
Autoryzowany przedstawiciel-
Ilość w opakowaniu1 szt.
Parametry certyfikowane przez TÜVTAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-13,5 μm
Tryb pracyciągły
Głośność52 dBA
Szybkość nebulizacji/podawania0,3 ml/min
Wydajność kompresora5,1 ml/min
Ciśnienie maksymalne (bar)2,2 bar
Minimalna podawana objętość leku2 ml
Maksymalna podawana objętość leku8 ml
Waga urządzenia2,2 kg
Wymiary21 cm x 22 cm x 24 cm
ZasilanieSieciowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nebulizator, inhalator Medel Professional