Quatrodes Extra 1Litr MediSept

Koncentrat do dezynfekcji i mycia sprzętu medycznego
SKU
TOW008032
84,00 zł
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot

Quatrodes Extra - koncentrat do jednoczesnej dezynfekcji i mycia sprzętu medycznego oraz dużych powierzchni zmywalnych jak unity, łóżka lekarskie, podłogi, blaty, ściany.

Nadaje się do dezynfekcji materiałów obiciowych oraz wyrobów z tworzywa ABS, szkła, porcelany, gumy, stali szlachetnej oraz aluminium, niklu i chromu. Może być również stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością. Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy, Adeno, Polio. 

Zastosowanie:

Quatrodes Extra to koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji sprzętu medycznego oraz dużych powierzchni zmywalnych jak unity, łóżka lekarskie, podłogi, blaty, ściany. Ze względu na tolerancję materiałową nadaje się do dezynfekcji materiałów obiciowych oraz wyrobów z tworzywa ABS, szkła, porcelany, gumy, stali szlachetnej oraz aluminium, niklu i chromu. Zalecany jest także do dezynfekcji poprzez zanurzenie oraz do wyrobów ze szkła akrylowego. Może być również stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością. Nie zawiera aldehydów i fenoli, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych i nie odbarwia powierzchni. Nie wymaga spłukiwania. 

Stężenie i czas działania: od 0,5% w 15 min

Skład: diaminy, czwartorzędowe związki amonowe

Opakowanie: butelka 1 l z dozownikiem, kanister 5 l

Spektrum działania: B (w tym MRSA), F (C. albicans), prątki gruźlicy (M. avium, M.terrae), wirusy osłonowe (HIV, HBV, HCV, BVDV, Vaccinia, Herpes simplex, Ebola, wirus grypy A, B, C), nieosłonkowe: Adeno, Polio

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6046/15

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaMEDISEPT
SKUTOW008032
PodatekVAT 8%
Kod EAN5907626633344
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
Producent-
Autoryzowany przedstawiciel-
Pojemność1 litr