Quatrodes Forte-1 Litr Medisept

Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego
SKU
TOW008030
57,00 zł
Kup na raty 5.7zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot

Quatrodes Forte ML306 - 1 l -  koncentrat do jednoczesnej dezynfekcji i mycia sprzętu medycznego oraz dużych powierzchni zmywalnych jak unity, łóżka lekarskie, podłogi, blaty, ściany. Może być stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością, brodzików, a także do dezynfekcji powierzchni w saunie, basenie. Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy, Adeno, Polio.

Zastosowanie:

Quatrodes Forte przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji sprzętu medycznego i dużych powierzchni zmywalnych. Ze względu na wysoką tolerancję materiałową idealnie nadaje się do dezynfekcji materiałów obiciowych oraz wyrobów z tworzywa ABS, szkła, porcelany, gumy, stali szlachetnej oraz aluminium, nikli i chromu. Zalecany jest także do dezynfekcji przez zanurzenie oraz do wyrobów ze szkła akrylowego. Może być również stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością. Nie zawiera aldehydów i fenoli. Nie wymaga spłukiwania.

Skład: czwartorzędowe związki amonowe, aminy, alkohol

Opakowanie: butelka 1 l z dozownikiem, kanister 5 l

Spektrum działania: B (w tym MRSA), F (C. albicans), prątki gruźlicy (M. avium, M.terrae), wirusy osłonowe (HIV, HBV, HCV, BVDV, Vaccinia), nieosłonkowe: Adeno, Polio

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6066/15

 Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dane techniczne
Dane techniczne
Marka MEDISEPT
SKU TOW008030
Kod EAN 5907626633306
Wyrób medyczny TAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent -
Autoryzowany przedstawiciel -
Pojemność 1 litr