Viruton Forte-5 litr MediSept

Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi
SKU
TOW008044
251,00 zł
Kup na raty 25.1zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot

Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi

Zastosowanie:

Viruton Forte posiada bardzo dobre właściwości czyszczące i szerokie spektrum bójcze w krótkim czasie działania. Przeznaczony jest do manualnej
dezynfekcji narzędzi oraz dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych. Produkt wykazuje właściwości antykorozyjne i wysoką tolerancję materiałową. Jest zalecany do dezynfekcji instrumentów ze stali szlachetnej, niklu, miedzi, aluminium, gumy, porcelany, szkła i tworzywa sztucznego.

Skuteczność mikrobiologiczna:

Szczegółowe informacje zawarte w ulotce produktowej

Sposób użycia:

Koncentrat przed użyciem należy rozcieńczyć wodą. Instrumenty bezpośrednio po użyciu zanurzyć w roztworze. Wszystkie części i otwory muszą być całkowicie wypełnione roztworem. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Przed pierwszym zastosowaniem preparatu Viruton Forte instrumenty należy umyć czystą wodą, aby nie doszło do kontaktu z innymi środkami. Pozostałości innych substancji w wannie mogą powodować w początkowej fazie stosowania mętnienie roztworu. Nie wpływa to na jakość procesu dezynfekcji, a jedynie na efekt wizualny. W przypadku użycia wody o dużym stopniu twardości na dnie roztworu może pojawić się delikatny osad. Nie zmienia to właściwości wyrobu i nie wpływa na jakość procesu dezynfekcji.

Skład:

propyloamina, czwartorzędowe związki amonowe, inhibitory korozji

Opakowanie:

  • Butelka 1 l z dozownikiem
  • Kanister 5 l
Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW008044
Kod EAN5907626633283
Pojemność5 litrów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Viruton Forte-5 litr MediSept