TOW002534 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_dura.jpg NOVAMA NOVAMA HS-201K1
TOW002534
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
70
00
67
67.9000
90
Cena Netto: 62,87 PLN

Wyróżniki

Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie Duża czytelna tarcza Silikonowy pierścień ochronny manometru Wykonany z wysokiej jakości materiałów Praktyczna torba

Opis

Ciśnieniomierz NOVAMA PROseries DURA jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym, jednoprzewodowym. Zintegrowany spust powietrza. Posiada automatyczny spust powietrza a pompka jest zintegrowana z manometrem co znacznie ułatwia wykonywanie pomiaru. Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie. Pompka wyposażona jest w łyżkę wspomagającą pompowanie, która wykonana jest z wysokiej jakości stopu metali. Łyżka wspomagająca pompowanie ma możliwość zastosowania zarówno dla prawo jak i leworęcznych. Duża czytelna tarcza. Zegar ciśnieniomierza NOVAMA PROseries DURA posiada dużą tarczę zoptymalizowaną do czytelności i wysokiego kontrastu. Dodatkowo tarcza zabezpieczona jest silikonowym pierścieniem który zapobiega wszelkim uszkodzeniom mechanicznym w tym zarysowaniom czy pęknięciom na obudowie. Wysoka jakość wykonania. Poprzez zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Idealny zarówno dla lekarza i pielęgniarki. W ciśnieniomierzu zastosowano mankiet o zwiększonej trwałości z poduszką powietrzną z PU, dla ochrony dodano również silikonowy pierścień ochronny manometru. Ciśnieniomierz nie zawiera lateksu. Praktyczna torba. Ułatwia transport ciśnieniomierza. Materiał z którego jest wykonana jest trwały i praktyczny, dodatkowo zabezpiecza ciśnieniomierz przed uszkodzeniami.

Ciśnieniomierz NOVAMA PROseries DURA jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym, jednoprzewodowym.

Zintegrowany spust powietrza.

Posiada automatyczny spust powietrza a pompka jest zintegrowana z manometrem co znacznie ułatwia wykonywanie pomiaru.

Wygodna łyżka wspomagająca pompowanie.

Pompka wyposażona jest w łyżkę wspomagającą pompowanie, która wykonana jest z wysokiej jakości stopu metali. Łyżka wspomagająca pompowanie ma możliwość zastosowania zarówno dla prawo jak i leworęcznych.

Duża czytelna tarcza.

Zegar ciśnieniomierza NOVAMA PROseries DURA posiada dużą tarczę zoptymalizowaną do czytelności i wysokiego kontrastu. Dodatkowo tarcza zabezpieczona jest silikonowym pierścieniem który zapobiega wszelkim uszkodzeniom mechanicznym w tym zarysowaniom czy pęknięciom na obudowie.

Wysoka jakość wykonania.

Poprzez zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Idealny zarówno dla lekarza i pielęgniarki. W ciśnieniomierzu zastosowano mankiet o zwiększonej trwałości z poduszką powietrzną z PU, dla ochrony dodano również silikonowy pierścień ochronny manometru. Ciśnieniomierz nie zawiera lateksu.

Praktyczna torba.

Ułatwia transport ciśnieniomierza. Materiał z którego jest wykonana jest trwały i praktyczny, dodatkowo zabezpiecza ciśnieniomierz przed uszkodzeniami.

Dane techniczne

SKU TOW002534
Kod EAN 6945799153077
BLOZ 7 9072877
Certyfikat ESH Nie
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Nie
Pomiar przy pompowaniu Nie
Grupa produktów Ciśnieniomierze zegarowe
Marka NOVAMA
Rodzaj ciśnieniomierza zegarowy
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet jednowężykowy
Rozmiar mankietu 22 - 32 cm standard
Automatyczne wyłączenie Nie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/n/o/novama_dura_manual_instrukcja_obslugi.pdf

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.