TOW009766 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/o/m/omron_m3_comfort_hem-7134-e.jpg OMRON OMRON HEM-7134-E
TOW009766
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller

Wyróżniki

Nowy mankiet Intelli Wrap Mankiet 22-42 cm Pamięć 60 pomiarów dla dwóch osób Technologia "Intellisense"

Opis

Naramienny ciśnieniomierz automatyczny Omron M3 Nowy ciśnieniomierz automatyczny Omron M3 wyposażony jest w nowy czujnik prawidłowego zakładania mankietu. Nieprawidłowe założenie mankietu jest najczęstszą przyczyną błędnych lub złych pomiarów, dlatego ciśnieniomierz został wyposażony w przewodnik prawidłowego zakładania mankietu. Ciśnieniomierz wykrywa arytmię serca oraz informuje, że podczas pomiaru był wykonany gwałtowny ruch i pomiar należy powtórzyć. Urządzenie wyposażone jest w duży i czytelny wyświetlacz LCD z 3 liniami, który ułatwia odczyt pomiaru. Ten doskonały, w pełni automatyczny ciśnieniomierz zapewnia szybki i łatwy pomiar ciśnienia krwi. Dzięki wyjątkowej technologii Intellisense dostosowuje ilość powietrza wpompowywanego do mankietu dla każdego pacjenta z osobna. Dzięki czemu zapewnia najwyższą dokładność i komfort przy każdym pomiarze. Ponadto posiada pamięć aż 60 pomiarów. Pomiar ciśnienia wykonywany jest za pomocą jednego przycisku. W pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny został zaprojektowany z myślą o wygodzie i dokładności. Technologia Intellisense™ zapewnia, że mankiet pompowany jest do odpowiedniej wartości, a unikalna ikona prawidłowo założonego mankietu pokazuje, czy rękaw został poprawnie założony na rękę. Omron M3 posiada: Wskaźnik prawidłowo założonego mankietu Wskaźnik poziomu ciśnienia krwi- wynikający z porównania zmierzonej wartości ciśnienia krwi do wartości odniesienia. Czujnik ruchu- Wykrywanie niepożądanego ruchu ciała. Funkcja wykrywania nieregularnej pracy serca (nieregularnego tętna) pokazuje, że wykryto nieregularne tętno, co pozwala wyświetlać tylko wiarygodne wyniki. Średnia z wyników trzech kolejnych pomiarów wykonanych w czasie 10 minut. Niezawodność i dokładność urządzenia zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych. Dwie pamięci użytkowników Skład zestawu: Ciśnieniomierz Omron M3 HEM-7131-E, Mankiet, Baterie (4xAA - LR06), Instrukcja obsługi, Skrócony przewodnik, Karta do notowania zmierzonych wartości ciśnienia, Karta gwarancyjna.  

Naramienny ciśnieniomierz automatyczny Omron M3

Nowy ciśnieniomierz automatyczny Omron M3 wyposażony jest w nowy czujnik prawidłowego zakładania mankietu. Nieprawidłowe założenie mankietu jest najczęstszą przyczyną błędnych lub złych pomiarów, dlatego ciśnieniomierz został wyposażony w przewodnik prawidłowego zakładania mankietu. Ciśnieniomierz wykrywa arytmię serca oraz informuje, że podczas pomiaru był wykonany gwałtowny ruch i pomiar należy powtórzyć. Urządzenie wyposażone jest w duży i czytelny wyświetlacz LCD z 3 liniami, który ułatwia odczyt pomiaru.

Ten doskonały, w pełni automatyczny ciśnieniomierz zapewnia szybki i łatwy pomiar ciśnienia krwi. Dzięki wyjątkowej technologii Intellisense dostosowuje ilość powietrza wpompowywanego do mankietu dla każdego pacjenta z osobna. Dzięki czemu zapewnia najwyższą dokładność i komfort przy każdym pomiarze. Ponadto posiada pamięć aż 60 pomiarów. Pomiar ciśnienia wykonywany jest za pomocą jednego przycisku.

W pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny został zaprojektowany z myślą o wygodzie i dokładności. Technologia Intellisense™ zapewnia, że mankiet pompowany jest do odpowiedniej wartości, a unikalna ikona prawidłowo założonego mankietu pokazuje, czy rękaw został poprawnie założony na rękę.

Omron M3 posiada:

  • Wskaźnik prawidłowo założonego mankietu

  • Wskaźnik poziomu ciśnienia krwi- wynikający z porównania zmierzonej wartości ciśnienia krwi do wartości odniesienia.

  • Czujnik ruchu- Wykrywanie niepożądanego ruchu ciała.

  • Funkcja wykrywania nieregularnej pracy serca (nieregularnego tętna) pokazuje, że wykryto nieregularne tętno, co pozwala wyświetlać tylko wiarygodne wyniki.

  • Średnia z wyników trzech kolejnych pomiarów wykonanych w czasie 10 minut.

  • Niezawodność i dokładność urządzenia zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych.

  • Dwie pamięci użytkowników

Skład zestawu: Ciśnieniomierz Omron M3 HEM-7131-E, Mankiet, Baterie (4xAA - LR06), Instrukcja obsługi, Skrócony przewodnik, Karta do notowania zmierzonych wartości ciśnienia, Karta gwarancyjna.

 

Dane techniczne

SKU TOW009766
Kod EAN 4015672103832
BLOZ 7 9079026
Certyfikat ESH Tak
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Pomiar przy pompowaniu Nie
Grupa produktów Ciśnieniomierze naramienne
Marka OMRON
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet Intelli Wrap
Rozmiar mankietu 22 - 42 cm uniwersalny
Pamięć urządzenia 2 x 60 pomiarów
Waga urządzenia 280g (bez baterii)
Wymiary 14 x 10 x 9 cm
Skład zestawu Etui, Ciśnieniomierz, Mankiet, Baterie
Zakres pomiaru 0-299 mmHg
Zakres pomiaru tętna 40-180 uderzeń/min
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia +/- 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna +/- 5 %
Rodzaj baterii/zasilacza 4 baterie 1.5 V AA lub zasilacz 0,12A (opcja)
Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, ESH Kliniczna dokładność, Fuzzy Logic, Kontrola poziomu zużycia baterii, Kontrola prawidłowego założenia mankietu
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi po polsku instrukcja OMRON M3 [english]

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.