TOW007649 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/o/m/omron-m7-foto_4_.jpg OMRON OMRON HEM-7322T
TOW007649
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller

Wyróżniki

Mankiet Intelli Wrap 200 pomiarów pamięci Dwóch użytkowników Wykrywanie nieregularnego bicia serca Czujnik ruchu

Opis

Kompaktowy, w pełni zautomatyzowanym ciśnieniomierz ramieniowy z mankietem usztywnianym o rozmiarze 22-42 cm. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense, która wykrywa czy mankiet jest poprawnie założony na ramieniu, co pozwala uniknąć jednego z najczęściej popełnianych błędów podczas pomiaru ciśnienia. Ciśnieniomierz M7 Intelli IT może zostać podłączony do Twojego urządzenia multimedialnego (telefon, tablet) wyposażonego w system IOS lub Android. Komunikacja następuje poprzez interfejs Bluetooth. Dzięki temu masz możliwość śledzenia wyników pomiarów, wykresów i średnich. Uśrednianie wyników pomiaru Średnia wartość poziomu ciśnienia liczona z 3 kolejnych pomiarów wykonywanych w ciągu 10 minut. Czujnik ruchu Urządzenie wykrywa czy w czasie pomiaru osoba, u której mierzone jest ciśnienie, nie porusza się. Wskaźnik dla mankietu Wskaźnik informujący, czy mankiet jest prawidłowo założony: nie zbyt luźno lub zbyt ciasno. Kolorowy wskaźnik poziomu ciśnienia krwi Wskaźnik, który za pomocą koloru na wyświetlaczu LED ocenia poziom ciśnienia: prawidłowe (zielony) lub wysokie (czerwony). Wykrywanie nieregularnego bicia serca Ciśnieniomierz posiada możliwość wykrywania nieregularnej pracy serca czyli arytmii. Pamięć dla dwóch użytkowników Śledź swoje dane. Urządzenie posiada pamięć dla 2 użytkowników (do 100 pomiarów dla każdego użytkownika). Poranne nadciśnienie Ciśnieniomierz pozwala śledzić, czy pomiar rano różni się od pomiarów z reszty dnia Nowy typ mankietu Intelli Wrap Wysokość mankietu 15cm Ciśnieniomierz OMRON M7 Intelli IT to dokładne wyniki w dowolnym miejscu na całym ramieniu. W przeciwieństwie do innych mankietów strefa pomiarowa Omron Intelli Wrap Cuff owija się wokół całego ramienia (360 stopni). Nie ma możliwości umieszczenia mankietu nieprawidłowo wokół ramienia. Zasilanie Ciśnieniomierz zasilany jest przez 4 baterie AA 1,5V (załączone w zestawie). Zgodnie z informacją podaną przez producenta baterie powinny wystarczyć na 1000 pomiarów. Jest możliwość podłączenia zasilania. (brak w zestawie)

Kompaktowy, w pełni zautomatyzowanym ciśnieniomierz ramieniowy z mankietem usztywnianym o rozmiarze 22-42 cm.

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense, która wykrywa czy mankiet jest poprawnie założony na ramieniu, co pozwala uniknąć jednego z najczęściej popełnianych błędów podczas pomiaru ciśnienia.

Ciśnieniomierz M7 Intelli IT może zostać podłączony do Twojego urządzenia multimedialnego (telefon, tablet) wyposażonego w system IOS lub Android. Komunikacja następuje poprzez interfejs Bluetooth. Dzięki temu masz możliwość śledzenia wyników pomiarów, wykresów i średnich.

Uśrednianie wyników pomiaru

Średnia wartość poziomu ciśnienia liczona z 3 kolejnych pomiarów wykonywanych w ciągu 10 minut.

Czujnik ruchu

Urządzenie wykrywa czy w czasie pomiaru osoba, u której mierzone jest ciśnienie, nie porusza się.

Wskaźnik dla mankietu

Wskaźnik informujący, czy mankiet jest prawidłowo założony: nie zbyt luźno lub zbyt ciasno.

Kolorowy wskaźnik poziomu ciśnienia krwi

Wskaźnik, który za pomocą koloru na wyświetlaczu LED ocenia poziom ciśnienia: prawidłowe (zielony) lub wysokie (czerwony).

Wykrywanie nieregularnego bicia serca

Ciśnieniomierz posiada możliwość wykrywania nieregularnej pracy serca czyli arytmii.

Pamięć dla dwóch użytkowników

Śledź swoje dane. Urządzenie posiada pamięć dla 2 użytkowników (do 100 pomiarów dla każdego użytkownika).

Poranne nadciśnienie

Ciśnieniomierz pozwala śledzić, czy pomiar rano różni się od pomiarów z reszty dnia

Nowy typ mankietu Intelli Wrap

Wysokość mankietu 15cm

Ciśnieniomierz OMRON M7 Intelli IT to dokładne wyniki w dowolnym miejscu na całym ramieniu.

W przeciwieństwie do innych mankietów strefa pomiarowa Omron Intelli Wrap Cuff owija się wokół całego ramienia (360 stopni). Nie ma możliwości umieszczenia mankietu nieprawidłowo wokół ramienia.

Zasilanie

Ciśnieniomierz zasilany jest przez 4 baterie AA 1,5V (załączone w zestawie). Zgodnie z informacją podaną przez producenta baterie powinny wystarczyć na 1000 pomiarów.

Jest możliwość podłączenia zasilania. (brak w zestawie)

Dane techniczne

SKU TOW007649
Kod EAN 4015672110397
BLOZ 7 9080496
Certyfikat ESH Tak
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Pomiar przy pompowaniu Nie
Grupa produktów Ciśnieniomierze naramienne
Marka OMRON
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru ramię
Rozmiar mankietu 22 - 42 cm
Pamięć urządzenia 2 x 100
Waga urządzenia 390 g (bez baterii)
Zakres pomiaru 0 - 299 mmHg
Zakres pomiaru tętna 40–180 uderzeń/min
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia +/- 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna +/- 5 %
Rodzaj baterii/zasilacza 4 baterie 1.5 V AA lub zasilacz 0,12A (opcja)
Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, ESH Kliniczna dokładność, F3, Fuzzy Logic, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca) , Kolorowa skala stopniowania wyników pomiaru, Kontrola poziomu zużycia baterii, Kontrola prawidłowego założenia mankietu
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi po polsku

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.