Rękaw Omron Comfort do ciśnieniomierza

Mankiet Comfort do ciśnieniomierza Omron
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW002610
158,00 zł
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Samozaciskowy

Comfort Cuff to nowoczesny mankiet do ciśnieniomierza Omron. Produkt można dopasować do ramienia o obwodzie od 22 do 42 cm. Wymiary szersze niż standardowe sprawiają, że model ten jest przeznaczony przede wszystkim dla osób o większej wadze. Solidny rękaw pasuje do różnych ciśnieniomierzy automatycznych marki Omron.

Rękaw do ciśnieniomierza został wykonany z wysokiej jakości tworzyw, zapewniających wytrzymałość i długotrwałą funkcjonalność mankietu. Przyjemny w dotyku, odpowiednio miękki materiał nie powoduje otarć i podrażnień skóry. Optymalna konstrukcja zapewnia najwyższy poziom komfortu podczas wykonywania pomiarów ciśnienia krwi. Mocny rzep sprawia, że rękaw do ciśnieniomierza nie ześlizguje się z ciała. Jednowężykowy mankiet do ciśnieniomierza Omron bez trudu dopasowuje się do obwodu ramienia.

Dzięki specjalnemu kształtowi samozaciskowy mankiet do ciśnieniomierza jest łatwy w zakładaniu i zdejmowaniu. Aby zmierzyć ciśnienie krwi, należy podłączyć automatyczny ciśnieniomierz Omron do mankietu, korzystając z wąskiego wężyka. Następnie trzeba podwinąć odzież, aby rękaw do ciśnieniomierza dotykał gołej skóry, a nie ubrania. Mankiet nakłada się na lewe przedramię, pamiętając, że dno rękawa powinno znajdować się ok. 1-2 cm powyżej łokcia. Przewód musi biec wzdłuż osi ramienia, zgodnie ze środkowym palcem.

Rękaw do ciśnieniomierza jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta. Aby utrzymać higieniczną czystość produktu, mankiet można czyścić miękką, wilgotną ściereczką i łagodnym mydłem.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaOMRON
SKUTOW002610
PodatekVAT 8%
Kod EAN9700000001427
Wyrób medycznyTAK
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentOMRON HEALTHCARE Co. Ltd.
Autoryzowany przedstawicielOMRON HEALTHCARE EUROPE B.V.
Ryzyka-
ZastosowanieMankiet do ciśnieniomierza.