Philips Respironics OptiChamber Diamond Medium Mask

Komora inhalacyjna ze średnią maską
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW003086
105,00 zł
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Przyjazna ergonomiczna konstrukcja
  • Zawór wdechowy o niskim oporze
  • Elastyczny adapter do inhalatora
  • Przezroczystość
  • Średnia maska w zestawie

Przyjazna, ergonomiczna konstrukcja.

OptiChamber Diamond antystatyczna komora inhalacyjna, w porównaniu do inhalatorów ciśnieniowych umożliwia skuteczniejszą metodę  podania leku  np. sterydu wziewnego.  OptiChamber Diamond jest mniejsza niż większość typowych komór inhalacyjnych, zawiera ustnik, przejrzystą, antystatyczną komorę oraz zawór niskooporowy, który pomaga zmierzyć liczbę oddechu i wstrzymanie oddechu.

Elastyczny adapter do inhalatora.

Wyjątkowa budowa OptiChamber Diamond polepsza dostarczanie leków i możliwość stosowania u pacjentów w każdym wieku, w domu lub w szpitalu.
Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania , maseczka OptiChamber Diamond oraz antystatyczna komora inhalacyjna umożliwiają dostarczenie bardziej respirabilnego leku niż sam inhalator ciśnieniowy z dozownikiem. 

Zawór wdechowy o niskim oporze.

Poprawia skuteczność terapii inhalacyjnej . Niski opór wdechowy i wydechowy otwiera zawory swobodnie, nawet pod niskim ciśnieniem (dzieci) i przepływami. Dobrze widoczny zawór wydechowy pomaga zmierzyć liczbę oddechów i wstrzymywanie oddechu. 

Dopasowany ustnik.

Wyjątkowo zaprojektowany, powiększony ustnik dostosowuje się do mniejszych ust i ułatwia przełożenie z maski pediatrycznej do ustnika. Pozwala na podłączenie 22mm złącza. Możliwość demontowania ustnika i złącza ułatwia czyszczenie. Złącze bezpiecznie utrzymuje inhalator ciśnieniowy z dozownikiem na miejscu.
Wmontowany gwizdek wysokiego przepływu ułatwia pacjentowi ćwiczenie prawidłowej techniki oddychania. 

Przezroczystość.

Przejrzysta, antystatyczna komora zapewnia spójną terapię aerozolową i gotowość do użycia od razu po wyjęciu jej z opakowania. Opcjonalne połączenie z odpinaną maską LiteTouch VHC, która łączy przejrzystą, twardą powłokę w dającą wyjątkowo miękkie uszczelnienie z konturami twarzy, by sprzyjać komfortowi i skuteczności terapii aerozolowej. Płaski spód podtrzymuje stabilność i uniemożliwia toczenie.

Maski

  • Średnia maska (Medium) 1-5 lat
Dane techniczne
Dane techniczne
Marka PHILIPS
SKU TOW003086
Podatek VAT 8%
Kod EAN 0383735798252
BLOZ 7 9072556
Wyrób medyczny TAK
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Respironics Respiratory Drug Delivery (UK) Ltd.
Autoryzowany przedstawiciel Philips Medical Systems Nederland B.V.
Akcesoria Średnia Maska(1-5lat)