Philips Respironics Threshold IMT

Trenażer wdechu
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW003163
126,00 zł
Kup na raty 12.6zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Niezależny jednokierunkowy przepływ
  • Możliwość ustawień oporu
  • Dodatkowe akcesoria: klipsy na nos
  • Łatwe czyszczenie

Urządzenie  do treningu oddechu Threshold IMT Philips Respironics zapewnia wybrane obciążenie, niezależne od szybkości oddychania. Zapewnia spójny i konkretny nacisk na siłę mięśni wdechowych, nie zależnie od tego jak szybo czy wolno pacjent oddycha.

Niezależny jedno kierunkowy przepływ.

Jednokierunkowy zawór blokuje przepływ powietrza do momentu, aż wytworzone zostanie właściwe ciśnienie "progowe". Powietrze będzie przepływać przez urządzenie tak długo, jak długo będzie wytworzone odpowiednie ciśnienie progowe, potrzebne do pokonania oporu sprężyny. Ciśnienie to może być w łatwy sposób regulowane tak, aby wdech był przeprowadzany zgodnie z przepisanym natężeniem.  Thresthold IMT jest szczególnie polecany chory na : astmę, POCHP, mukowiscydozą, po operacjach torakochirurgicznych.

Możliwość  ustawień oporu.

Urządzenie posiada możliwość indywidualnego dostosowania oporu wdechowego w granicach 7-41 cm H2O z dokładnością ustawienia oporu 2cm H2O.

Dodatkowe akcesoria.

W zestawie znajduje się trenażer, wymienny ustnik , klips na płatki nosowe.

Łatwe czyszczenie.

Trenażer jest dedykowany  dla pacjenta indywidualnego. Po skończonym treningu trenażer należy rozłożyć (patrz instrukcja ), umyć w delikatnym detergencie, dokładnie opukać i wysuszyć.

Treshold IMT może być stosowany tylko po konsultacji z lekarzem. Przed rozpoczęciem treningu należy sprawdzić ustawienia, czy są zgodne z zaleceniami lekarza.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaPHILIPS
SKUTOW003163
PodatekVAT 8%
Wyrób medycznyTAK
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentRespironics New Jersey Inc.
Autoryzowany przedstawicielRespironics Deutschland GmbH