Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics Simply GO 2 lata

Przenośny koncentrator tlenu
SKU
TOW003066
21 827,00 zł
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Waga niecałe 5kg
  • Trzy tryby pracy
  • Wysoko procentowa zawartość tlenu
  • Trwały kompresor
  • Możliwość przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu
  • 2 letnia gwarancja

Philips Respironics wyszedł naprzeciw potrzebom pacjentów, którzy wcześniej byli skazani na tlenoterapię w środowisku zamkniętym. SimplyGo jest wyjątkowym przenośnym koncentratorem tlenu, która umożliwia prowadzenie tlenoterapii nie tylko w domu, ale i poza nim. Koncentrator jest szczególnie dedykowany dla osób korzystających z tlenoterapii w podróży oraz dla osób, które pomimo choroby nie rezygnują z aktywnego trybu życia.

Waga niecałe 5 kg.

SimplyGo porównaniu do stacjonarnych koncentratorów tlenu jest wyjątkowo lekki (4,4kg), wymiennie może być zasilany prądem stałym, jaki i wymienną baterią.

Trzy tryby pracy.

Tryb ciągły, w tym trybie dostarczana jest ciągła porcja tlenu w ilości takiej, jaką użytkownik ustalił w konfiguracji urządzenia. W momencie, gdy nazwa tego trybu pojawi się na ekranie, puść przycisk i poczekaj - ekran po kilku sekundach przejdzie do wyświetlania czasu pracy i urządzenie będzie pracowało w wybranym trybie.
Tryb pulsacyjny (przerywany) SimpyGo ustawiony w tym trybie wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie taką ilość tlenu, jaką użytkownik wcześniej określił w parametrach.
Tryb snu (sleep mode) tryb podobny do trybu pulsacyjnego. SimplyGo wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie ustaloną ilość tlenu. Tryb ten różni się od poprzedniego tym, że czułość mechanizmów wykrywających wdech jest większa, a tlen podawany jest przez urządzenie w łagodniejszy sposób, w celu zapewnienia komfortu. Dodatkowo, jeśli urządzenie nie wykryje wdechu przez dłuższy czas, zacznie podawać tlen w sposób ciągły w ilości jaką użytkownik ostatnim razem zdefiniował dla trybu ciągłego.

Wysoko procentowa zawartość tlenu.

SimplyGo zapewnia dokładnie dopasowanie parametrów przepływu tlenu do liczby oddechów na minutę ( od 12 ml – 75ml) dlatego też jest szczególnie zalecany w tlenoterapii najmłodszych. Już po 15minutach od uruchomienia koncentrator podaje pacjentowi 90% tlen, przy korzystaniu z zasilania akumulatorowego po ok. 30 min

Trwały kompresor.

Wyjątkowo trwały kompresor wytrzymuje do 15tys godzin pracy. Dodatkowa bateria przedłuża żywotność koncentratora. Koncentrator jest prosty w obsłudze.

Możliwość przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu.

Jest bezpieczny, został poddany rygorystycznym testom aby wytrzymywać wstrząsy i wyzwania życia codziennego. Z powodzeniem może być użytkowany praktycznie w każdych warunkach. Producent zapewnił możliwości przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW003066
Wymiary29.2 x 25.4 x 15.2 cm
Waga urządzenia4,5 kg ( z bateriami)
ZasilanieZasilacz, Akumulator
Pobor mocy150W w trakcie ładowania, 120W w trakcie normalnej pracy (bez ładowania)
Koncentracja tlenu 86 % do 97% w każdym z trzech trybów pracy
Głośność≤ 43 dB
Wysokość pracydo 3048 m n.p.m
Dodatkowe informacje Bateria: 0.7 kg (1,5 lbs), czas ładowania ok 2 do 3 godzin przy zupełnym rozładowaniu, dwa tryby pracy: pulsacyjny i stały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics Simply GO 2 lata