Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics Simply GO 2 lata

Przenośny koncentrator tlenu
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW003066
21 827,00 zł
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Waga niecałe 5kg
  • Trzy tryby pracy
  • Wysoko procentowa zawartość tlenu
  • Trwały kompresor
  • Możliwość przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu
  • 2 letnia gwarancja

Philips Respironics wyszedł naprzeciw potrzebom pacjentów, którzy wcześniej byli skazani na tlenoterapię w środowisku zamkniętym. SimplyGo jest wyjątkowym przenośnym koncentratorem tlenu, która umożliwia prowadzenie tlenoterapii nie tylko w domu, ale i poza nim. Koncentrator jest szczególnie dedykowany dla osób korzystających z tlenoterapii w podróży oraz dla osób, które pomimo choroby nie rezygnują z aktywnego trybu życia.

Waga niecałe 5 kg.

SimplyGo porównaniu do stacjonarnych koncentratorów tlenu jest wyjątkowo lekki (4,4kg), wymiennie może być zasilany prądem stałym, jaki i wymienną baterią.

Trzy tryby pracy.

Tryb ciągły, w tym trybie dostarczana jest ciągła porcja tlenu w ilości takiej, jaką użytkownik ustalił w konfiguracji urządzenia. W momencie, gdy nazwa tego trybu pojawi się na ekranie, puść przycisk i poczekaj - ekran po kilku sekundach przejdzie do wyświetlania czasu pracy i urządzenie będzie pracowało w wybranym trybie.
Tryb pulsacyjny (przerywany) SimpyGo ustawiony w tym trybie wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie taką ilość tlenu, jaką użytkownik wcześniej określił w parametrach.
Tryb snu (sleep mode) tryb podobny do trybu pulsacyjnego. SimplyGo wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie ustaloną ilość tlenu. Tryb ten różni się od poprzedniego tym, że czułość mechanizmów wykrywających wdech jest większa, a tlen podawany jest przez urządzenie w łagodniejszy sposób, w celu zapewnienia komfortu. Dodatkowo, jeśli urządzenie nie wykryje wdechu przez dłuższy czas, zacznie podawać tlen w sposób ciągły w ilości jaką użytkownik ostatnim razem zdefiniował dla trybu ciągłego.

Wysoko procentowa zawartość tlenu.

SimplyGo zapewnia dokładnie dopasowanie parametrów przepływu tlenu do liczby oddechów na minutę ( od 12 ml – 75ml) dlatego też jest szczególnie zalecany w tlenoterapii najmłodszych. Już po 15minutach od uruchomienia koncentrator podaje pacjentowi 90% tlen, przy korzystaniu z zasilania akumulatorowego po ok. 30 min

Trwały kompresor.

Wyjątkowo trwały kompresor wytrzymuje do 15tys godzin pracy. Dodatkowa bateria przedłuża żywotność koncentratora. Koncentrator jest prosty w obsłudze.

Możliwość przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu.

Jest bezpieczny, został poddany rygorystycznym testom aby wytrzymywać wstrząsy i wyzwania życia codziennego. Z powodzeniem może być użytkowany praktycznie w każdych warunkach. Producent zapewnił możliwości przewożenia SimplyGO na pokładzie samolotu

Dane techniczne
Dane techniczne
Marka PHILIPS
SKU TOW003066
Wyrób medyczny TAK
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Respironics Inc.
Autoryzowany przedstawiciel Respironics Deutschland GmbH
Ryzyka Urządzenia radiowe mogą wpływać na działanie koncentratora.
Zastosowanie Wyrób medyczny do dostarczania dodatkowego tlenu osobom wymagającym terapii tlenowej.
Wymiary 29.2 x 25.4 x 15.2 cm
Waga urządzenia 4,5 kg ( z bateriami)
Zasilanie Zasilacz, Akumulator
Pobor mocy 150W w trakcie ładowania, 120W w trakcie normalnej pracy (bez ładowania)
Koncentracja tlenu 86 % do 97% w każdym z trzech trybów pracy
Głośność ≤ 43 dB
Wysokość pracy do 3048 m n.p.m
Dodatkowe informacje Bateria: 0.7 kg (1,5 lbs), czas ładowania ok 2 do 3 godzin przy zupełnym rozładowaniu, dwa tryby pracy: pulsacyjny i stały