TOW008205 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/e/sempercare-vinyl_2.jpg SEMPERCARE SEM-825781035
TOW008205
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
64
00
PLN
40
40.95
95
PLN
Cena Netto: 37,92 PLN
Wybrany wariantSempercare VINYL PF rękawice winylowe r. M
  1. M

    Sempercare VINYL PF rękawice winylowe r. M

Wyróżniki

maksimum wrażliwości dotykowej i komfortu pasują na lewą i prawą dłoń okres przydatności 5 lat polecane dla osób z wrażliwą skórą przeznaczone dla alergików typu I + IV bezpudrowe

Opis

Transparentne rękawice ochronne są przeznaczone do użytkowania dla osób, które narażone są na niebezpieczne oddziaływanie chemikaliów i mikroorganizmów. Rękawice jednorazowe i winylowe Sempercare Vinyl - wpisują się w normy i standardy jakości AQL 1,5/3,6 N, a tym samym są niezbędnym wyposażeniem uwzględnionym przez standardy BHP. Pozbawione lateksu i bezpudrowe mogą być stosowane nawet przez osoby posiadające alergię typu I i IV. Podwyższają komfort prac, bezuciskowe, dzięki rozmiarom można je idealnie dopasować do rąk. Posiadają gładką zewnętrzną powierzchnię i bezbarwny kolor, co wpływa na możliwość kontrolowania czynności w pracy.  Sempercare VINYL to najwyższej jakości jednorazowe rękawiczki z materiału syntetycznego, bezpudrowe. sempercare-certyfikacje Opakowanie w rozmiarze S, M, L, zawiera 100 szt. rękawic. Rozmiar XL - 90 szt.   Sempermed jest wiodącym producentem rękawic medycznych i przemysłowych. W centrum badawczym Sempermed w Wimpassing w Dolnej Austrii nowe produkty są stale rozwijane i testowane w ścisłej współpracy z użytkownikami i ekspertami. Wimpassing jest również zakładem produkcyjnym rękawiczek chirurgicznych - jedynym miejscem produkcji rękawiczek lateksowych i poliizoprenowych w Europie. Reszta asortymentu produkowana jest w Azji (rękawice lateksowe i nitrylowe w Tajlandii i Malezji, rękawice winylowe w Chinach). Od ponad 95 lat firma Sempermed produkuje rękawice o najwyższej jakości i jako światowy lider technologii stawiamy standardy pod względem jakości i innowacji. Sempermed gwarantuje optymalne bezpieczeństwo i niezawodność, najwyższą higienę produkcji i ścisłą kontrolę jakości.    

Transparentne rękawice ochronne są przeznaczone do użytkowania dla osób, które narażone są na niebezpieczne oddziaływanie chemikaliów i mikroorganizmów.

Rękawice jednorazowe i winylowe Sempercare Vinyl - wpisują się w normy i standardy jakości AQL 1,5/3,6 N, a tym samym są niezbędnym wyposażeniem uwzględnionym przez standardy BHP.

Pozbawione lateksu i bezpudrowe mogą być stosowane nawet przez osoby posiadające alergię typu I i IV.

Podwyższają komfort prac, bezuciskowe, dzięki rozmiarom można je idealnie dopasować do rąk.

Posiadają gładką zewnętrzną powierzchnię i bezbarwny kolor, co wpływa na możliwość kontrolowania czynności w pracy. 

Sempercare VINYL to najwyższej jakości jednorazowe rękawiczki z materiału syntetycznego, bezpudrowe.

sempercare-certyfikacje

sempercare-certyfikacje

Opakowanie w rozmiarze S, M, L, zawiera 100 szt. rękawic. Rozmiar XL - 90 szt.


 

Sempermed jest wiodącym producentem rękawic medycznych i przemysłowych.


W centrum badawczym Sempermed w Wimpassing w Dolnej Austrii nowe produkty są stale rozwijane i testowane w ścisłej współpracy z użytkownikami i ekspertami.


Wimpassing jest również zakładem produkcyjnym rękawiczek chirurgicznych - jedynym miejscem produkcji rękawiczek lateksowych i poliizoprenowych w Europie. Reszta asortymentu produkowana jest w Azji (rękawice lateksowe i nitrylowe w Tajlandii i Malezji, rękawice winylowe w Chinach). Od ponad 95 lat firma Sempermed produkuje rękawice o najwyższej jakości i jako światowy lider technologii stawiamy standardy pod względem jakości i innowacji. Sempermed gwarantuje optymalne bezpieczeństwo i niezawodność, najwyższą higienę produkcji i ścisłą kontrolę jakości.

sempercare

 

 

Dane techniczne

SKU TOW008205
Kod EAN 9001570506788
BLOZ 7 9085973
Grupa produktów Rękawice medyczne
Rozmiar M
Marka SEMPERCARE
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.