KON0006790 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/r/i/riester-oftalomoskop_e-scope-bia_y-min_2.jpg RIESTER
KON0006790
Ocena
5/5
Podziel się
1 081 1081
00
Cena Netto: 1 000,93 PLN

* wymagane pola

Wyróżniki

Dioda LED Bateryjna rękojeść Dla lekarza W twardym etui

Opis

Oftalmoskopy e-scope wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Oftalmoskopy e-scope z diodą LED 3,7  V (5500 K) zapewniają lepszy kontrast poprzez białe światło i dokładniejszą diagnozę. Oftalmoskopy e-scope to rozsądny wybór dla studenta medycyny oraz lekarza. Diody LED wykorzystane w oftalmoskopach Riester dają intensywne białe światło (5500 K) i pozwalają na obserwację lekarzom z dużo większym kontrastem. Żywotność diody LED jest 1000 razy dłuższa, a dodatkowo diody pobierają kilkanaście razy mniej prądu w porównaniu do żarówki halogenowej lub ksenonowej.  Decydując się na zakup oftalmoskopu Riester e-scope z diodą LED dbasz nie tylko o ekologię, ale i o własną kieszeń. Dodatkowo firma Riester wprowadziła konwerter napięcia, dzięki któremu uzyskane białe światło z diody LED maksymalnie wykorzystuje energię z jednego kompletu baterii.   Cechy oftalmoskopu e-scope: tarcza do ustawiania dioptrii zapewnia 18 ustawień ostrości (+/- 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 20), koło łatwe w użyciu, do wyboru jednej z sześciu przesłon, fiksacyjna gwiazdka do ustalenia symetrii rozstawienia źrenic, koło duże przeznaczone do badań dna oka, koło małe przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy, półkole przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy, filtr zielony przeznaczony do precyzyjnej oceny zmian naczyniowych np. krwotoku siatkówki, filtr niebieski przeznaczony do lepszego rozpoznania zmian naczyniowych oraz do okulistyki fluorescencyjnej, wysokiej jakości asferyczne szkła korekcyjne, zabezpieczenie optyki, równoległa wiązka podświetlenia i obserwacji, zabezpieczenie anty kurzowe, w zestawie twarde etui, wmontowany klips pozwalający na przypięcie oftalmoskopu do kieszeni fartucha, dostępny w kolorze czarnym i białym, 2 lata gwarancji.

Oftalmoskopy e-scope wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Oftalmoskopy e-scope z diodą LED 3,7  V (5500 K) zapewniają lepszy kontrast poprzez białe światło i dokładniejszą diagnozę. Oftalmoskopy e-scope to rozsądny wybór dla studenta medycyny oraz lekarza.

Diody LED wykorzystane w oftalmoskopach Riester dają intensywne białe światło (5500 K) i pozwalają na obserwację lekarzom z dużo większym kontrastem. Żywotność diody LED jest 1000 razy dłuższa, a dodatkowo diody pobierają kilkanaście razy mniej prądu w porównaniu do żarówki halogenowej lub ksenonowej.  Decydując się na zakup oftalmoskopu Riester e-scope z diodą LED dbasz nie tylko o ekologię, ale i o własną kieszeń.

Dodatkowo firma Riester wprowadziła konwerter napięcia, dzięki któremu uzyskane białe światło z diody LED maksymalnie wykorzystuje energię z jednego kompletu baterii.

 

Cechy oftalmoskopu e-scope:

tarcza do ustawiania dioptrii zapewnia 18 ustawień ostrości (+/- 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 20),

koło łatwe w użyciu, do wyboru jednej z sześciu przesłon,

fiksacyjna gwiazdka do ustalenia symetrii rozstawienia źrenic,

koło duże przeznaczone do badań dna oka,

koło małe przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy,

półkole przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy,

filtr zielony przeznaczony do precyzyjnej oceny zmian naczyniowych np. krwotoku siatkówki,

filtr niebieski przeznaczony do lepszego rozpoznania zmian naczyniowych oraz do okulistyki fluorescencyjnej,

wysokiej jakości asferyczne szkła korekcyjne,

zabezpieczenie optyki,

równoległa wiązka podświetlenia i obserwacji,

zabezpieczenie anty kurzowe,

w zestawie twarde etui,

wmontowany klips pozwalający na przypięcie oftalmoskopu do kieszeni fartucha,

dostępny w kolorze czarnym i białym,

2 lata gwarancji.

Dane techniczne

SKU KON0006790
Grupa produktów Otoskopy
Marka RIESTER
Gwarancja 2 lata
Oświetlenie żarówka LED
Ochrona przed kurzem Standardowa
Wielkość instrumentu Standardowa
Temperatura światła (K) 5500
Skład zestawu oftalmoskop + twarde etui
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.