KON0006791 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/r/i/riester-oto-oflomoskop-e-scope-min_1_1.jpg RIESTER
KON0006791
Ocena
5/5
Podziel się
1 657 1657
00
Cena Netto: 1 534,26 PLN

* wymagane pola

Wyróżniki

Zestaw 2w1 Podwójna bateryjna rękojeść Światło białe LED Twarde etui

Opis

Zestaw e-scope wykonany jest z materiałów bardzo trwałych. Jest niezwykle wygodny w użyciu. Zestaw e-scope (otoskop i oftalmoskop) firmy Riester to rozsądny wybór dla studenta medycyny lub lekarza. Zestaw składa się z: Otoskopu ze światłowodem i diodą LED 3,7 V oraz oftalmoskopu z diodą LED 3,7 V, do wyboru w kolorze białym lub czarnym, w zestawie twarde etui, w zestawie znajdują się dwie rękojeści zasilane bateriami typu AA. Diody LED wykorzystane w otoskopach oraz oftalmoskopach firmy Riester dają intensywne białe światło (5500 K) i pozwalają na obserwację lekarzom z dużo większym kontrastem. Żywotność diody LED jest 1000 razy dłuższa, a dodatkowo diody pobierają kilkanaście razy mniej prądu w porównaniu do żarówki halogenowej lub ksenonowej.  Decydując się na zakup otoskopu i oftalmoskopu firmy Riester e-scope z diodą LED dbasz nie tylko o ekologię, ale i o własną kieszeń. Dodatkowo firma Riester wprowadziła konwerter napięcia, dzięki któremu uzyskane białe światło z diody LED maksymalnie wykorzystuje energię z jednego kompletu baterii. Cechy otoskopu e-scope: soczewka obrotowa, powiększająca 3x, utwardzany uchwyt zapewniający pewne mocowanie wzierników popularnych serii e-scope  oraz kompatybilny z wziernikami renomowanych producentów, port pozwalający na przeprowadzenie testu pneumatycznego (łącznik i gruszka nie są częścią zestawu), w zestawie klips pozwalający na przypięcie otoskopu do kieszeni fartucha, precyzyjny włącznik na rękojeści, rękojeść bateryjna - zasilana dwiema bateriami AA  (w zestawie). Każdy otoskop firmy Riester pozwala na przeprowadzenie testu pneumatycznego. Dokup łącznik i gruszkę, aby sprawdzić elastyczność błony bębenkowej.   Cechy oftalmoskopu e-scope: tarcza do ustawiania dioptrii zapewnia 18 ustawień ostrości (+/- 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 20), koło łatwe w użyciu, do wyboru jednej z sześciu przesłon, fiksacyjna gwiazdka do ustalenia symetrii rozstawienia źrenic, koło duże przeznaczone do badań dna oka, koło małe przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy, półkole przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy, filtr zielony przeznaczony do precyzyjnej oceny zmian naczyniowych np. krwotoku siatkówki, filtr niebieski przeznaczony do lepszego rozpoznania zmian naczyniowych oraz do okulistyki fluorescencyjnej, wysokiej jakości asferyczne szkła korekcyjne, zabezpieczenie optyki, równoległa wiązka podświetlenia i obserwacji, zabezpieczenie anty kurzowe, wmontowany klips pozwalający na przypięcie oftalmoskopu do kieszeni fartucha.

Zestaw e-scope wykonany jest z materiałów bardzo trwałych. Jest niezwykle wygodny w użyciu. Zestaw e-scope (otoskop i oftalmoskop) firmy Riester to rozsądny wybór dla studenta medycyny lub lekarza.

Zestaw składa się z:

Otoskopu ze światłowodem i diodą LED 3,7 V oraz oftalmoskopu z diodą LED 3,7 V,

do wyboru w kolorze białym lub czarnym,

w zestawie twarde etui,

w zestawie znajdują się dwie rękojeści zasilane bateriami typu AA.

Diody LED wykorzystane w otoskopach oraz oftalmoskopach firmy Riester dają intensywne białe światło (5500 K) i pozwalają na obserwację lekarzom z dużo większym kontrastem. Żywotność diody LED jest 1000 razy dłuższa, a dodatkowo diody pobierają kilkanaście razy mniej prądu w porównaniu do żarówki halogenowej lub ksenonowej.  Decydując się na zakup otoskopu i oftalmoskopu firmy Riester e-scope z diodą LED dbasz nie tylko o ekologię, ale i o własną kieszeń.

Dodatkowo firma Riester wprowadziła konwerter napięcia, dzięki któremu uzyskane białe światło z diody LED maksymalnie wykorzystuje energię z jednego kompletu baterii.

Cechy otoskopu e-scope:

soczewka obrotowa, powiększająca 3x,

utwardzany uchwyt zapewniający pewne mocowanie wzierników popularnych serii e-scope  oraz kompatybilny z wziernikami renomowanych producentów,

port pozwalający na przeprowadzenie testu pneumatycznego (łącznik i gruszka nie są częścią zestawu),

w zestawie klips pozwalający na przypięcie otoskopu do kieszeni fartucha,

precyzyjny włącznik na rękojeści,

rękojeść bateryjna - zasilana dwiema bateriami AA  (w zestawie).

Każdy otoskop firmy Riester pozwala na przeprowadzenie testu pneumatycznego. Dokup łącznik i gruszkę, aby sprawdzić elastyczność błony bębenkowej.

 

Cechy oftalmoskopu e-scope:

tarcza do ustawiania dioptrii zapewnia 18 ustawień ostrości (+/- 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 15, 20),

koło łatwe w użyciu, do wyboru jednej z sześciu przesłon,

fiksacyjna gwiazdka do ustalenia symetrii rozstawienia źrenic,

koło duże przeznaczone do badań dna oka,

koło małe przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy,

półkole przeznaczone do zredukowania refleksów w przypadku małej źrenicy,

filtr zielony przeznaczony do precyzyjnej oceny zmian naczyniowych np. krwotoku siatkówki,

filtr niebieski przeznaczony do lepszego rozpoznania zmian naczyniowych oraz do okulistyki fluorescencyjnej,

wysokiej jakości asferyczne szkła korekcyjne,

zabezpieczenie optyki,

równoległa wiązka podświetlenia i obserwacji,

zabezpieczenie anty kurzowe,

wmontowany klips pozwalający na przypięcie oftalmoskopu do kieszeni fartucha.

Dane techniczne

SKU KON0006791
Grupa produktów Otoskopy
Marka RIESTER
Gwarancja 2 lata
Zasilanie Baterie
Skład zestawu otoskop + oftalmoskop + twarde etui
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.