TOW003197 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/e/seca_799.jpg SECA SECA 799
TOW003197
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
1 565
00
1 366
1366.2450
25
Cena Netto: 1 265,04 PLN

Wyróżniki

Automatyczne wyłączanie Rolki transportowe TARA HOLD Przełączanie zakresów ważenia BMI Wzrostomierz w zestawie

Opis

Uniwersalna, niewymagająca częstej konserwacji i niezależna od miejsca użytkowania z ekonomicznym zasilaniem bateryjnym – seca 799 jest idealna do codziennego użytku w szpitalach i gabinetach lekarskich. Dzięki rolkom transportowym waga ta jest mobilna. Seca 799 wyposażona jest w kilka funkcji inteligentnych. Na przykład, funkcja BMI pozwala na wiarygodną ocenę stanu odżywienia pacjenta. Mobilna dzięki rolkom transportowym.  Energooszczędna i niewymagająca częstych przeglądów i konserwacji. Posiada inteligentne funkcje do wszechstronnego zastosowania. Waga ze wzrostomierzem SECA 220 Waga wyposażona we wzrostomierz seca 220. Inteligentne funkcje do wszechstronnego zastosowania. Niezbędne w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich: określenie ogólnego stanu odżywienia pacjenta. seca 799 posiada funkcję obliczania wskaźnika BMI, który stanowi stosunek wzrostu do wagi i dlatego dostarcza ważnych informacji. Funkcja HOLD pomaga w pracy: umożliwia zatrzymanie wyniku ważenia pacjenta na wyświetlaczu nawet wtedy, gdy zejdzie on z wagi. Dzięki temu można zająć się pacjentem, a dopiero potem zapisać wyniki. Dodatkowe przedmioty, które nie mają być ujęte w ważeniu mogą być wytarowane za pomocą funkcji TARA. Niezależna od miejsca użytkowania i łatwa do transportu. Seca 799 może być używana wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Jest ona zasilana bateryjnie, więc nie trzeba jej stawiać przy gniazdku elektrycznym. Waga uniwersalna musi być także mobilna – to dlatego seca 799 wyposażona jest w praktyczne i wygodne rolki transportowe. Dzięki temu waga może zostać przetransportowana wszędzie tam, gdzie jej potrzeba. Niezwykle ekonomiczna i niewymagająca częstych przeglądów. Seca 799 jest niezwykle energooszczędna, a zatem pomaga obniżać koszty eksploatacji. Minimalne zużycie energii tej wagi kolumnowej zapewnia ogromną liczbę ważeń dokonanych na jednym komplecie baterii. Funkcja automatycznego wyłączania jest kolejną przyczyną energooszczędności urządzenia.

Uniwersalna, niewymagająca częstej konserwacji i niezależna od miejsca użytkowania z ekonomicznym zasilaniem bateryjnym – seca 799 jest idealna do codziennego użytku w szpitalach i gabinetach lekarskich.

Dzięki rolkom transportowym waga ta jest mobilna. Seca 799 wyposażona jest w kilka funkcji inteligentnych. Na przykład, funkcja BMI pozwala na wiarygodną ocenę stanu odżywienia pacjenta.

  • Mobilna dzięki rolkom transportowym. 
  • Energooszczędna i niewymagająca częstych przeglądów i konserwacji.
  • Posiada inteligentne funkcje do wszechstronnego zastosowania.

Waga ze wzrostomierzem SECA 220

Waga wyposażona we wzrostomierz seca 220.

Inteligentne funkcje do wszechstronnego zastosowania.

Niezbędne w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich: określenie ogólnego stanu odżywienia pacjenta. seca 799 posiada funkcję obliczania wskaźnika BMI, który stanowi stosunek wzrostu do wagi i dlatego dostarcza ważnych informacji. Funkcja HOLD pomaga w pracy: umożliwia zatrzymanie wyniku ważenia pacjenta na wyświetlaczu nawet wtedy, gdy zejdzie on z wagi. Dzięki temu można zająć się pacjentem, a dopiero potem zapisać wyniki. Dodatkowe przedmioty, które nie mają być ujęte w ważeniu mogą być wytarowane za pomocą funkcji TARA.

Niezależna od miejsca użytkowania i łatwa do transportu.

Seca 799 może być używana wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Jest ona zasilana bateryjnie, więc nie trzeba jej stawiać przy gniazdku elektrycznym. Waga uniwersalna musi być także mobilna – to dlatego seca 799 wyposażona jest w praktyczne i wygodne rolki transportowe. Dzięki temu waga może zostać przetransportowana wszędzie tam, gdzie jej potrzeba.

Niezwykle ekonomiczna i niewymagająca częstych przeglądów.

Seca 799 jest niezwykle energooszczędna, a zatem pomaga obniżać koszty eksploatacji. Minimalne zużycie energii tej wagi kolumnowej zapewnia ogromną liczbę ważeń dokonanych na jednym komplecie baterii. Funkcja automatycznego wyłączania jest kolejną przyczyną energooszczędności urządzenia.

Dane techniczne

SKU TOW003197
Grupa produktów Wagi medyczne
Sposób pomiaru Elektroniczny
Rodzaj wagi Kolumnowa
Marka SECA
Wymiary 29,4 x 83,1 x 41,7 cm
Waga urządzenia 7 kg
Klasa dokładności III Klasa
Nośność wagi 200 kg
Podziałka (g) 100 g < 150 kg > 200 g
Zasilanie Zasilacz, Baterie
Dodatkowe informacje zasilacza nie ma w zestawie, można go dokupić dodatkowo
CE CE 0109, 0123
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi waga SECA 799 /p/r/promocja_cenowa_ulotka.pdf

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.