Ocena
5/5
Podziel się
17 17
00
PLN
Cena Netto: 15,74 PLN

Wyróżniki

maksimum wrażliwości dotykowej i komfortu pasują na lewą i prawą dłoń okres przydatności 5 lat polecane dla osób z wrażliwą skórą przeznaczone dla alergików typu I + IV pudrowane mączką kukurydzianą

Opis

Sempermed jest wiodącym producentem rękawic medycznych i przemysłowych.


W centrum badawczym Sempermed w Wimpassing w Dolnej Austrii nowe produkty są stale rozwijane i testowane w ścisłej współpracy z użytkownikami i ekspertami.


Wimpassing jest również zakładem produkcyjnym rękawiczek chirurgicznych - jedynym miejscem produkcji rękawiczek lateksowych i poliizoprenowych w Europie. Reszta asortymentu produkowana jest w Azji (rękawice lateksowe i nitrylowe w Tajlandii i Malezji, rękawice winylowe w Chinach). Od ponad 95 lat firma Sempermed produkuje rękawice o najwyższej jakości i jako światowy lider technologii stawiamy standardy pod względem jakości i innowacji. Sempermed gwarantuje optymalne bezpieczeństwo i niezawodność, najwyższą higienę produkcji i ścisłą kontrolę jakości.

sempercare

Sempercare VINYL to najwyższej jakości jednorazowe rękawiczki z materiału syntetycznego, pudrowane mączką kukurydzianą.

sempercare-certyfikacje

Rozmiary:  S, M, L, XL, XS

Opakowanie w rozmiarze S, M, L, XS  zawiera 100 szt. rękawic. Rozmiar XL - 90 szt.


Rękawice winylowe mogą być używane w wielu podstawowych procedurach, choć trzeba pamiętać, że nie należy stosować rękawic winylowych do czynności wymagających długiego kontaktu z wodą lub innymi płynami.

Dane techniczne

SKU KON000523
Marka SEMPERCARE
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

0 5 0 0 0

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.