SOEHNLE EXACTA BODY FAT SCALE

Waga z analizą ciała
SKU
TOW006955
322,00 zł
Kup na raty 32.2zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot

Soehnle Exacta Body Fat Scale – waga z analizą ciała

Soehnle Exacta Body Fat Scale marki GIMA to elektroniczna waga z funkcją analizy ciała. Kompaktowy sprzęt sprawdza się doskonale jako waga domowa, ale może być również stosowany w przychodniach, domach opieki, gabinetach lekarskich czy innych placówkach i obiektach medycznych. Pozwala na szybki i skuteczny pomiar masy ciała, wody, tkanki tłuszczowej, zawartości mięśni oraz dziennego zużycia kalorii.

Nośność wagi wynosi 180 kg, co umożliwia wygodne korzystanie również przez osoby o większej masie ciała. Czułość urządzenia wynosi zaledwie 100 g. Model wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD o szerokości 31 mm, pozwalający na wygodny i łatwy odczyt pomiarów. Model Soehnle wyposażono w praktyczne opcje, takie jak niski wskaźnik baterii czy funkcja informująca o przeciążeniu. Ponadto urządzenie zapisuje 12 ostatnich pomiarów w kilogramach (kg), funtach (lb) i kamieniach (stones, st).

Waga Soehnle cechuje się stabilną, wytrzymałą konstrukcją. Została pokryta szkłem bezpiecznym o bardzo dobrej trwałości. Materiał ten jest odporny na stłuczenie i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, również te wywołane upadkiem albo uderzeniem twardego przedmiotu. Dzięki temu waga zachowuje swą niezawodność działania, funkcjonalność, a także estetyczny wygląd na lata. Kompaktowe wymiary oraz niski ciężar pozwalają na wygodne przenoszenie i użytkowanie sprzętu.

Waga Soehnle jest objęta kilkuletnią gwarancją producenta. W zestawie z urządzeniem znajdują się 2 baterie.

• Pojemność:
- max 180 kg (400 funtów), 28 st
- Minimum 3 kg (6,6 lb)
• Czułość: 100 g (0,2 lb)
• Wyświetlacz LCD: 31 mm
• Szkło bezpieczne: 310 x 310 x 22 mm
• Bateria: 2x CR2032 - w zestawie
• Gwarancja: 3 lata

 

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW006955
Kod EAN4006501633170
Sposób pomiaruElektroniczny
Rodzaj wagiStacja pomiarowa
Klasa dokładnościbez klasy
Nośność wagi180 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SOEHNLE EXACTA BODY FAT SCALE