TOW008903 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/3/3/33534_1_1.jpg GIMA GIMA 33533
TOW008903
Ocena
5/5
Podziel się
8 232
8232
00
Cena Netto: 7 622,22 PLN

Opis

Kompletny spirometr, zgodny z ATS / ERS Zaprojektowany z dostosowaniem funkcji do trybu użytkowania: zaawansowane parametry dla specjalisty, zredukowane do kontroli i uproszczona wersja do użytku domowego. FVC, VC, IVC, MVV, PRE-POST. Dokładna interpretacja spirometrii nawet po rozszerzeniu oskrzeli. Zapisze wszystkie wykonane testy. Automatyczna konwersja do BTPS. Pojemność pamięci: 10 000 testów. Szeroki wybór wartości teoretycznych. Inteligentny pulsoksymetr z wynikami na ekranie. Prosty i przejrzysty pomiar SpO2 i częstości tętna za pomocą pletyzmograficznej przeglądarki krzywych. Podczas jednego sześciominutowego testu chodu, Spirodoc podaje szacunkową ilość tlenu podawanego pacjentowi cierpiącemu na choroby układu oddechowego. Analiza desaturacji snu z zapamiętywaniem zdarzeń i automatycznym wykrywaniem pozycji ciała. Akcelerometr 3D z analizą ruchuPulsoksymetr 3D® integrujący trójosiowy czujnik ruchu w celu skorelowania nasycenia (% SpO2) z aktywnością fizyczną (krokomierz, analiza ruchu, VMU). Szybkie i łatwe wprowadzanie objawów. Konfiguracja i personalizacja z szerokim wyborem symptomów i pytań dotyczących jakości życia w dzienniku automatycznie zapamiętywanym. Wysokowydajne oprogramowanie komputerowe do spirometrii i oksymetrii.Dane przechowywane przez Spirodoc są automatycznie importowane z automatycznym tworzeniem karty pacjenta i podglądem krzywych. WinspiroPRO można łatwo podłączyć do baz danych i dokumentacji szpitalnej, systemów zarządzania biurem medycznym i oprogramowania do zarządzania higieną pracy, dostarczając wykresy z trendem wybranych parametrów. Testy w pamięci można nakładać w celu porównania. Wielojęzyczne oprogramowanie: GB, FR, IT, ES, DE, PT, PL, NL SE, CZ, LV, TR, RU, CN, JP.  

Kompletny spirometr, zgodny z ATS / ERS

Zaprojektowany z dostosowaniem funkcji do trybu użytkowania: zaawansowane parametry dla specjalisty, zredukowane do kontroli i uproszczona wersja do użytku domowego. FVC, VC, IVC, MVV, PRE-POST.

Dokładna interpretacja spirometrii nawet po rozszerzeniu oskrzeli. Zapisze wszystkie wykonane testy. Automatyczna konwersja do BTPS. Pojemność pamięci: 10 000 testów. Szeroki wybór wartości teoretycznych.

Inteligentny pulsoksymetr z wynikami na ekranie.

Prosty i przejrzysty pomiar SpO2 i częstości tętna za pomocą pletyzmograficznej przeglądarki krzywych. Podczas jednego sześciominutowego testu chodu, Spirodoc podaje szacunkową ilość tlenu podawanego pacjentowi cierpiącemu na choroby układu oddechowego. Analiza desaturacji snu z zapamiętywaniem zdarzeń i automatycznym wykrywaniem pozycji ciała.

Akcelerometr 3D z analizą ruchu
Pulsoksymetr 3D® integrujący trójosiowy czujnik ruchu w celu skorelowania nasycenia (% SpO2) z aktywnością fizyczną (krokomierz, analiza ruchu, VMU).

Szybkie i łatwe wprowadzanie objawów. Konfiguracja i personalizacja z szerokim wyborem symptomów i pytań dotyczących jakości życia w dzienniku automatycznie zapamiętywanym.

Wysokowydajne oprogramowanie komputerowe do spirometrii i oksymetrii.
Dane przechowywane przez Spirodoc są automatycznie importowane z automatycznym tworzeniem karty pacjenta i podglądem krzywych. WinspiroPRO można łatwo podłączyć do baz danych i dokumentacji szpitalnej, systemów zarządzania biurem medycznym i oprogramowania do zarządzania higieną pracy, dostarczając wykresy z trendem wybranych parametrów. Testy w pamięci można nakładać w celu porównania. Wielojęzyczne oprogramowanie: GB, FR, IT, ES, DE, PT, PL, NL SE, CZ, LV, TR, RU, CN, JP.

 

Dane techniczne

SKU TOW008903
Kod EAN 8023279335330
Ilość w opakowaniu 1 sztuka
Marka GIMA
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.